„Budowa punktów świetlnych na terenie gminy Leszno”
Gmina Leszno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00534130
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00534130/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-06 09:21
- Lokalizacja
- Leszno, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e08922b4-74aa-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 1181789539
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00534130 z dnia 2023-12-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa punktów świetlnych na terenie gminy Leszno”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Leszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013271370
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wojska Polskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Leszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-084
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 022 725-80-05 wew.108
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mcwiklinska@gminaleszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gminaleszno.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminaleszno.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa punktów świetlnych na terenie gminy Leszno”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e08922b4-74aa-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00534130
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019668/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.23 Budowa punktów świetlnych w ulicy Wesołej w Zaborówku
1.1.35 Budowa punktów świetlnych w ul. Leśna „bis” w Wyględach – wschodnia część ulicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00466421
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.23.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 84535 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – Budowa punktów świetlnych w ul. Leśna „bis” w Wyględach – wschodnia część ulicy.1. Inwestycja obejmuje budowę odcinka sieci elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV oświetlenia drogowego wraz ze słupami oświetleniowymi , o następującym zakresie:
• linia kablowa oświetlenia ulicznego YAKXS 4x35mm² o długości trasy ok. 298 m. ( długość całkowita kabla 339 m);
• 8 słupów oświetleniowych aluminiowych wysokości 7m z wysięgnikiem 1,0 m , kąt nachylenia 5° na fundamencie betonowym B-60;
• 9 opraw oświetleniowych typu LED o mocy 53W;
• zasilanie z istniejącej linii oświetleniowej. Istniejący słup zlokalizowany jest w rejonie posesji nr 135B na działce nr 35/6 przy ul. Leśnej BIS. Na ww. słupie należy zainstalować skrzynkę bezpiecznikową rozłącznikową np. ZK RBK 00.
2. Zamawiający przewiduje wykonanie w ramach niniejszego postepowania odcinka sieci elektroenergetycznej o długości 298 mb z zaprojektowanej sieci elektroenergetycznej o łącznej długości 564mb. Odcinek stanowiący przedmiot niniejszego postepowania to odcinek opisany w projekcie budowlanym jako odcinek nr 2 – ul. Leśna BIS.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 64028,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II - Budowa punktów świetlnych w ulicy Wesołej w Zaborówku1. Inwestycja składa się z dwóch części. Pierwsza część obejmuje budowę odcinka sieci elektroenergetycznej kablowej nN 0,4 kV oświetlenia drogowego wraz ze słupami oświetleniowymi w ul. Wesołej w Zaborówku. Druga część obejmuje budowę linii energetycznej napowietrznej nn oraz montaż oprawy drogowej oświetleniowej wraz z wysięgnikiem rurowym w ramach doświetlenia skrzyżowania ulic: Wesoła i Zielona w Zaborówku.
2. Pierwsza cześć inwestycji posiada następujący zakres:
• linia kablowa oświetlenia ulicznego YAKXS 4x35mm² o długości trasy 74 m. (długość całkowita kabla 80 m);
• 2 słupy oświetleniowych aluminiowych wysokości 6m z wysięgnikiem 1,0 m , kąt nachylenia 5° na fundamencie betonowym;
• 2 oprawy oświetleniowe typu LED o mocy 27 watt;
• zasilanie z istniejącego słupa linii napowietrznej zlokalizowanego przy ul. Wesołej w Zaborówku.
3. Druga część inwestycji posiada następujący zakres :
• linia napowietrzna niskiego napięcia z przewodu typu AsXSn 2x16mm² o długości 41m;
• 1 oprawa oświetleniowa typu LED , moc 78 watt z wysięgnikiem rurowym o długości 1m;
• zasilanie oświetlenia z istniejącego słupa linii napowietrznej w Zaborówku przy ul. Wesołej na dz. nr 131 jako przedłużenie istniejącego obwodu oświetleniowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.5.) Wartość części: 25223,61 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 78754,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166844,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 78754,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGO-BUD GRZEGORZ CHMIEL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251211856
7.3.3) Ulica: Pszczelińska 99F/18
7.3.4) Miejscowość: Brwinów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-840
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 78754,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25223,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29020,76 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25223,61 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ENERGO-BUD GRZEGORZ CHMIEL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8251211856
7.3.3) Ulica: Pszczelińska 99F/18
7.3.4) Miejscowość: Brwinów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-840
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25223,61 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |