Roboty termomodernizacyjne stolarki okiennej na wielofunkcyjnej hali sportowej wraz z krytą pływalnią -etap II

Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00534352
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00534352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-06 10:01
Lokalizacja
Szczyrk, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c664b1e4-6f3d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7010273950
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie drzwi i okien

Wykonawcy

1 przyznane

TALMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKozy, PL · lot 0
501 004,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00534352 z dnia 2023-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty termomodernizacyjne stolarki okiennej na wielofunkcyjnej hali sportowej wraz z krytą pływalnią -etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Sportu - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 14273335600050

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plażowa, 8

1.5.2.) Miejscowość: Szczyrk

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-370

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.szczyrk@cos.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.cos.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c664b1e4-6f3d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Sport

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty termomodernizacyjne stolarki okiennej na wielofunkcyjnej hali sportowej wraz z krytą pływalnią -etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c664b1e4-6f3d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00534352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00455485

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP/Sz/36/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 474810,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót termomodernizacyjnych stolarki okiennej na wielofunkcyjnej hali sportowej wraz z krytą pływalnią -etap II.
Szczegółowy zakres rzeczowy prac został określony w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz w przedmiarze robót załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 501004,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 922372,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 501004,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "TALMET" S.C. KAMIL PUCHAŁKA, ZUZANNA PUCHAŁKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070019048

7.3.3) Ulica: ul. Krakowska 85 B

7.3.4) Miejscowość: Kozy

7.3.5) Kod pocztowy: 43-340

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 501004,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-12
2023-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane