Usługa organizacji działań oraz zapewnienia zespołu ekspertów dla spotkań, seminariów oraz konferencji PSRK i SDZ
CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BIAŁYMSTOKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00112117
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00112117/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-19 15:20
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-296b572e-87c7-41ee-83eb-b3618e13c211
- Identyfikator
- 9661592953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112117 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa organizacji działań oraz zapewnienia zespołu ekspertów dla spotkań, seminariów oraz konferencji PSRK i SDZ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM EDUKACJI NAUCZYCIELI W BIAŁYMSTOKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 052219548
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Złota
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-016
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 732 98 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: cen@cen.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cen.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-296b572e-87c7-41ee-83eb-b3618e13c2111.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa organizacji działań oraz zapewnienia zespołu ekspertów dla spotkań, seminariów oraz konferencji PSRK i SDZ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-296b572e-87c7-41ee-83eb-b3618e13c211
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112117
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062173/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa organizacji działań oraz zapewnienia zespołu ekspertów dla spotkań, seminariów oraz konferencji Podlaskiej Sieci Rozwoju kształcenia (PSRK) oraz Sieci Doradztwa Zawodowego (SDZ)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt pozakonkursowy pn. "Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” finansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00672858
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CEN.25.13.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 530033,33 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
I części zamówienia: „Usługa organizacji konferencji regionalnych wraz z zapewnieniem zespołu ekspertów dla uczestników oraz interesariuszy sieci PSRK i SDZ”1. Zadaniem Wykonawcy w części I zamówienia, będzie:
a) organizacja 3 konferencji regionalnych (6 godz. dydaktycznych) w formie bezpośredniej, przewidziano udział 150 uczestników w każdym wydarzeniu;
2. Zamawiający wymaga, aby realizacja usługi była realizowana w następującym trybie czasowym:
a) Rok 2025: 2 konferencje
b) Rok 2026; I Kwartał: 1 konferencja
Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.I do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 275900 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
II części zamówienia: „Usługa organizacji spotkań Podlaskiej Sieci Rozwoju Kształcenia PSRK oraz Sieci Doradztwa Zawodowego SDZ”1. Zadaniem Wykonawcy w części II zamówienia, będzie:
a) organizacja 25 spotkań PSRK i SDZ w formie bezpośredniej (każde 4 godz. dydaktyczne), przy czym wyłącznie do 12 spotkań, organizowanych w Suwałkach i Łomży, wymagane jest zaangażowanie zespołu ekspertów;
2. Zamawiający wymaga, aby realizacja usługi była realizowana w następującym trybie czasowym:
a) Rok 2025: 17 spotkań PSRK i SDZ
b) Rok 2026; I Kwartał: 8 spotkań PSRK i SDZ
Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.II do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.5.) Wartość części: 139333,33 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
III części zamówienia: „Usługa organizacji seminariów dla uczestników oraz interesariuszy Podlaskiej Sieci Rozwoju Kształcenia PSRK oraz Sieci Doradztwa Zawodowego SDZ”1. Zadaniem Wykonawcy w części III zamówienia, będzie:
a) organizacja oraz zapewnienie zespołu ekspertów do realizacji 16 seminariów PSRK i SDZ każde po 4 godziny dydaktyczne
2. Zamawiający wymaga, aby realizacja usługi była realizowana w następującym trybie czasowym:
a) Rok 2025: 12 seminariów
b) Rok 2026; I Kwartał: 4 seminaria
Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1.III do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79951000-5 - Usługi w zakresie organizowania seminariów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80400000-8 - Usługi edukacji osób dorosłych oraz inne
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
4.5.5.) Wartość części: 114800 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 366000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Instytut ADN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ADN Akademia Biznesu spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010088170
7.3.3) Ulica: ul. Grzybowska 56
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-844
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 366000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158055 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 178500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158055 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Open Education Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661811272
7.3.3) Ulica: ul. Jagienki 4
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-480
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158055 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 118572 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 144000 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 118572 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Open Education Group Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9661811272
7.3.3) Ulica: ul. Jagienki 4
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-480
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 118572 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-03-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |