Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo

GMINA MIŁOSŁAW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00534673
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00534673/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-06 10:51
Lokalizacja
Miłosław, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6013db64-6de0-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7891638190
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

EKO-BUD SPÓŁKA CYWILNAPyzdry, PL · lot 0
181 380,72 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00534673 z dnia 2023-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOSŁAW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258106

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wrzesińska 19

1.5.2.) Miejscowość: Miłosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-320

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 61 438 20 21

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@miloslaw.info.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miloslaw.bip.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/miloslaw

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6013db64-6de0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00534673

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027103/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo, gm. Miłosław

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00450438

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IŚR.271.ZP.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 401024P w miejscowości Białe Piątkowo, gmina Miłosław, powiat wrzesiński, na odcinku o długości 266 m. Remont nie skutkuje zmianą przebiegu drogi w planie oraz nie obejmuje remontu zjazdów do posesji. Zakres robót mieści się w zakresie działki drogowej o nr ewidencyjnym 26, obręb Białe Piątkowo. Roboty związane z remontem jezdni polegać będą na frezowaniu korekcyjnym najbardziej zdegradowanych odcinków jezdni, a następnie wykonaniu warstwy wyrównawczej. Na całej długości przewiduje się ułożenie warstwy ścieralnej grubości 5 cm z betonu asfaltowego AC 11S.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja załączona do SWZ, a w szczególności:
- dokumentacja projektowa,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- przedmiar robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 181380,72 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279932,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 181380,72 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Jacek Majdecki występujący jako pełnomocnik Firmy Budowlano - Usługowej "EKO-BUD" s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Elżbieta Majdecka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639738509

7.3.4) Miejscowość: Lisewo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181380,72 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2023-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane