Zimowe utrzymanie dróg gminnych w sezonie 2023/2024 północno-zachodnia i południowo-zachodnia część Gminy Suwałki oraz zwalczanie śliskości zimowej
GMINA SUWAŁKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00535652
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-06 13:27
- Lokalizacja
- Suwałki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8442146035
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
DARIUSZ SIENKIEWICZSuwałki, PL
23 209,2 PLNFirma "ROBUD" Małgorzata GryczanJeleniewo, PL
77 000 PLNDARIUSZ SIENKIEWICZSuwałki, PL
23 209,2 PLNFirma "ROBUD" Małgorzata GryczanJeleniewo, PL
54 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.