Zakup, dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie projektora laserowego wraz z ekranem oraz dedykowanym komputerem.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00112188
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00112188/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-19 16:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c87e6523-f7fb-4a00-be3d-4267db8a6ab7
Identyfikator
5250008666
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

ProjektoryKomputery przenośneCzęści sprzętu dźwiękowego i wideoEkrany projekcyjnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne

Wykonawcy

1 przyznane

BEMIX MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot 0
182 132,25 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112188 z dnia 2025-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup, dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie projektora laserowego wraz z ekranem oraz dedykowanym komputerem.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krakowskie Przedmieście 5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-068

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 (22) 320 02 48

1.5.8.) Numer faksu: +48 (22) 828 11 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@asp.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.asp.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c87e6523-f7fb-4a00-be3d-4267db8a6ab7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup, dostawa, montaż, instalacja i uruchomienie projektora laserowego wraz z ekranem oraz dedykowanym komputerem.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c87e6523-f7fb-4a00-be3d-4267db8a6ab7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112188

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00587815

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPZP-ZP.26.13.2024/PB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 153680,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa, wraz z pracami montażowymi oraz uruchomieniem całej instalacji:
1.a projektora
1.b ekranu projekcyjnego
1.c wyciemnienia
1.d urządzenia prezentacyjnego
1.e klawiatury sterującej
1.f splittera sygnału HDMI
1.g kabli światłowodowych
1.h konwertera
1.i oprogramowania do mappingu projekcyjnego (do oświetlania wybranych elementów obiektu za pomocą światła projektora)
1.j komputer przenośny - specjalizowana stacja przenośna do zastosowania edycji materiałów video

2. Zamówienie jest elementem programu modernizacji auli Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w gmachu przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39 pn. „ŚWIATŁO - PROJEKCJA - REJESTRACJA Klucz do Rozwoju Kultury i Edukacji Artystycznej”.
3. Dostarczone urządzenia będą fabrycznie nowe, z oficjalnej dystrybucji producenta przeznaczonej na rynek polski, objęte aktualną gwarancją, wyprodukowane nie wcześniej niż 10 miesięcy przed datą dostawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652100-1 - Projektory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30213100-6 - Komputery przenośne

32350000-1 - Części sprzętu dźwiękowego i wideo

38653400-1 - Ekrany projekcyjne

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 182132,25 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182132,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 182132,25 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BEMIX MEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520787204

7.3.3) Ulica: 41-808

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-808

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 182132,25 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

#
2025-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy