Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących rozdrobniony materiał palny pochodzący z odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz innych o podobnym składzie
PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE W TUCHOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00112194
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00112194/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-19 16:18
- Lokalizacja
- Tuchola, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de97ba53-9250-4a5e-a29d-9935f7a1cc3d
- Identyfikator
- 5611000463
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112194 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących rozdrobniony materiał palny pochodzący z odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz innych o podobnym składzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE W TUCHOLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870257484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Świecka 68
1.5.2.) Miejscowość: Tuchola
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-500
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pk@pk.tuchola.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pk.tuchola.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de97ba53-9250-4a5e-a29d-9935f7a1cc3d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących rozdrobniony materiał palny pochodzący z odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz innych o podobnym składzie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de97ba53-9250-4a5e-a29d-9935f7a1cc3d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112194
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00030739/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących rozdrobniony materiał palny pochodzący z odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz innych o podobnym składzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00030855
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025.AM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 stanowiących rozdrobniony materiał palny pochodzący z mechanicznego przetwarzania odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 oraz innych o podobnym składzie i doczyszczaniu odpadów selektywnie zbieranych o kodach 15 01 01, 15 01 02, 15 01 06 oraz 20 01 01 i 20 01 39, rozdrabnianych za pomocą rozdrabniacza w postaci kalorycznej o cieple spalania większym niż 6 MJ.
Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 3 lub 4 razy w roku.
Masa odpadów do odbioru – 800,00 Mg w okresie 12 miesięcy.
1.1. Informacje dotyczące odbieranych odpadów.
1) Kodami odpadów, jako komponentów paliwa alternatywnego są : 19 12 12 i 19 12 11.
2) Odpady pochodzące z rozdrabniania odpadów wielkogabarytowych magazynowane są w hałdach przykrytych plandekami.
3) Zamawiający nie dysponuje badaniami składu/morfologii odpadów będących przedmiotem zamówienia.
4) Zamawiający nie dysponuje badaniami laboratoryjnymi odpadu będącego przedmiotem zamówienia.
5) Średnia masa załadunku odpadów luzem (z rozdrabniania wielkogabarytów) wynosi od 14 do 20 Mg.
6) Rozdrobniony odpad należy odebrać w jak najkrótszym czasie po przeprowadzonej akcji rozdrabniania, która będzie miała miejsce 3 do 4 razy w roku. W ramach jednej akcji do odbioru będzie ok. 200 - 250 Mg odpadu. Zamawiający powiadomi wykonawcę o konieczności zorganizowania odbioru odpadu z wyprzedzeniem określonym w zawartej umowie. Ze względów organizacyjnych dotyczących Zamawiającego w czasie odbierania danej partii rozdrobnionych odpadów wykonawca będzie podstawiał do załadunku nie więcej niż 2 pojazdy dziennie nie później niż do godz. 13.00 w dni robocze.
7) Zdjęcia odpadów w załączeniu do niniejszej SWZ.
8) Średnia waga załadunku na naczepę typu ruchoma podłoga (90m³) w zależności od struktury odpadów wynosi od 16 -20 Mg.
9) Średnia waga załadunku na naczepę typu wanna (50m³) w zależności od struktury odpadów od 10 - 12 Mg.
10) Zamawiający nie wymaga podstawienia kontenerów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90513000-6 - Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 648000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 786240,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 697248,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Senda Sp. z o.o. – Pełnomocnik
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: SAAR Sp. z o.o. – Partner Ul. Obornicka 1 62-005 Bolechowo NIP : 7773161803
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252647956
7.3.3) Ulica: Ul. Strzygłowska 67FK
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-872
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wykonywanie transportu odpadów
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 697248,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |