Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót elektr. związ. z utrzymywaniem zasobów w należ. stanie, usł. pogotowia techn. robót elektr. w zasobach ZGN Praga-Południe w latach 2023-2024 r.-teren AN-5

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00536464
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00536464/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-06 15:32
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91f44484-6bf8-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR CIÓŁKOWSKIWarszawa, PL · lot 0
332 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00536464 z dnia 2023-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót elektr. związ. z utrzymywaniem zasobów w należ. stanie, usł. pogotowia techn. robót elektr. w zasobach ZGN Praga-Południe w latach 2023-2024 r.-teren AN-5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonywanie prac remontowych w zakresie robót elektr. związ. z utrzymywaniem zasobów w należ. stanie, usł. pogotowia techn. robót elektr. w zasobach ZGN Praga-Południe w latach 2023-2024 r.-teren AN-5

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91f44484-6bf8-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00536464

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00019635/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.54 Konserwacja elektryczna AN -5 - podobne 2 do umowy GN/PS/56/22/NZ.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00444978

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku rozstrzygniętego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Nr ZP/TP/Rb/40/22 została zawarta umowa nr GN/PS/56/221NZ dn. 5.08.2022r. polegająca na: Wykonywaniu prac remontowych w zakresie robót elektr. związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym oraz świadczeniu usług pogotowia technicznego w zakresie robót elektr. w zasobach administrowanych przez ZGN Pr.-Ptd m. st. Wa-wy 2022 i 2023 r. na terenie AN5. Obecnie Zamaw. otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zam. publ. które polegają na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zam. będzie udzielone dotychczasowemu wykonawcy robót na warunkach określonych ww. umowie. Zam. polegające na powtórzeniu podobnych robót bud. zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zamówieniu dla zam. podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowitą wartość tego zam. została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Wartość powtórzonych podobnych robót bud. nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/62/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 307233,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Wykonywanie robót elektrycznych oraz usuwanie awarii, naprawy i konserwacja (w tym bieżące utrzymanie obiektów budowlanych w dobrym stanie) w zakresie robót elektrycznych oraz świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie instalacji elektrycznych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy.
Zakres robót obejmuje m. in:
1) Roboty remontowe:
• Roboty remontowe sieci elektrycznych
• Roboty remontowe instalacji elektrycznych
• Naprawa lub wymiana urządzeń elektrycznych
• Naprawa lub wymiana urządzeń elektroenergetycznych

2) Usługi w zakresie pogotowia technicznego – zakres usług określono w załączniku nr 1.
W okresie ostatnich trzech lat na terenie Administracji Nieruchomości Nr 5 wykonano średnio 23 wyjazdy pogotowia technicznego rocznie. Podana ilość wyjazdów ma charakter szacunkowy i służy jedynie do porównania ofert.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 332300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 332300 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 332300 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPB ARTEL Artur Ciółkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361381836

7.3.3) Ulica: Ul. Zakrzewska 14/2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-737

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 332300 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane