Dostawa zestawu urządzeń do Laboratorium Medycyny Kosmicznej w ramach projektu Park Technologii Kosmicznych w podziale na zadania.
Województwo Lubuskie-Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00536493
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-06 15:47
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9730590332
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowejUrządzenia medycznePrzyrządy pomiaroweSystem monitorowania pacjentów
Wykonawcy
4 przyznane
RS2 EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
100 499 PLNRS2 EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
102 204 PLNRS2 EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
7306 PLNRS2 EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL
382 851,89 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.