Budowa boiska sportowego wraz z przynależną infrastrukturą towarzyszącą przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku

POWIAT NOWODWORSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00536560
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00536560/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-06 17:30
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f852de90-62bf-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5311688975
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyWyrównywanie terenu obiektów sportowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

Grażyna Kowalska przedsiębiorca prowadzący działalność pod firmą Complexe Sportif Grażyna KowalskaTłuszcz, PL · lot 0
669 669,38 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00536560 z dnia 2023-12-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska sportowego wraz z przynależną infrastrukturą towarzyszącą przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT NOWODWORSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270034

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Ignacego Paderewskiego 1B

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 765-32-00

1.5.8.) Numer faksu: 22 765-32-01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@nowodworski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowodworski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f852de90-62bf-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska sportowego wraz z przynależną infrastrukturą towarzyszącą przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f852de90-62bf-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00536560

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00058444/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa boiska sportowego wraz z przynależną infrastrukturą towarzyszącą przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00428224

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.12.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 714752,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, w ramach których zostanie wykonane boisko wielofunkcyjne o wymiarach – 20 m x 40 m i powierzchni 800,00 m2 z wielobarwnymi liniami wydzielającymi boisko do piłki ręcznej i nożnej, piłki siatkowej oraz piłki koszykowej (boiska usytuowane centralnie w osi podłużnej) przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jarosława Iwaszkiewicza w Nasielsku. Elementy prac budowlanych przewidzianych do wykonania obejmują: roboty rozbiórkowe istniejącego boiska o nawierzchni bitumicznej oraz wykonanie nawierzchni boiska z tworzywa sztucznego na podbudowie elastycznej wraz z malowaniem linii boisk, montażem bramkokoszy i tulei do siatkówki oraz ogrodzeniem, piłkochwytami i stojakami na rowery. Teren boiska będzie w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych zgodnie z koncepcją uniwersalnego projektowania. Nie zastosowano barier architektonicznych dla osób poruszających się na wózkach. Dojście dla osób niepełnosprawnych na teren boiska zapewnione zostanie poprzez układ chodników oraz ukształtowanie terenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 1-3 do SWZ. Realizacja zamówienia współfinansowana jest przez Województwo Mazowieckie w ramach udzielonej Zamawiającemu pomocy finansowej z Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2023”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45236100-1 - Wyrównywanie terenu obiektów sportowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 669669,38 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 939228,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 669669,38 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grażyna Kowalska Complexe Sportif

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250112373

7.3.3) Ulica: Kościuszki 4/3

7.3.4) Miejscowość: Tłuszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 05-240

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 669669,38 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane