Budowa zespołu czterech prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Norwida w Jastrzębiu-Zdroju

JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00536715
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00536715/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-07 07:58
Lokalizacja
Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0185cfba-60f3-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6332141283
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty na cmentarzachRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

SARA KOWALCZYKCzęstochowa, PL · lot 0
995 580,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00536715 z dnia 2023-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zespołu czterech prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Norwida w Jastrzębiu-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: JASTRZĘBSKI ZAKŁAD KOMUNALNY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276850629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 17 D

1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-330

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324751495

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jzk.jastrzebie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jzk.jastrzebie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/um_jastrzebiezdroj

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa zespołu czterech prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Norwida w Jastrzębiu-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0185cfba-60f3-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00536715

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026250/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa zespołu czterech prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Norwida w Jastrzębiu-Zdroju

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00422199

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SG.270.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 753073,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Budowa zespołu czterech prefabrykowanych, żelbetowych kolumbariów na cmentarzu komunalnym przy ul. Norwida w Jastrzębiu-Zdroju. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 9 do SWZ- Dokumentacja techniczna, załącznik nr 11 do SWZ – Plan sytuacyjny – zakres do wykonania (4 obiekty kolumbariów – roboty budowlane) oraz załącznik nr 12 do SWZ – Plan sytuacyjny – zakres do wykonania (roboty elektryczne). Przedmiar robót stanowi załącznik nr 10 do SWZ. Przedmiot zamówienia stanowi częściową realizację dokumentacji projektowej pn.: „Budowa cmentarza komunalnego – budowa kompleksu kolumbariów”– zmiana pozwolenia na budowę z dnia 19.11.1999 r. o syg. Ar-7351/150/99 zmienionego decyzją nr 177/2023 z dnia 04.07.2023 r. o syg. Ar.6740.152.2023. Sposób wykonania kolumbariów – wymaga się wykonania powierzchni prefabrykatów betonowych bez dodatkowych warstw tynkarskich. Założeniem głównym jest osiągnięcie wysokiej jakości powierzchni prefabrykatów betonowych, gładkich. Powierzchnia, którą zamierza się osiągnąć zwana jest popularnie betonem architektonicznym. Kolor betonu szary. Elementy prefabrykowane będą pokryte impregnatem do betonu w celu dodatkowego uszczelnienia powierzchni przed opadami atmosferycznymi. Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do wymagań wynikających z przepisów ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 875 ). Wykonawca zobowiązany jest do stosowania się do zarządzenia nr Or-IV.0050.382.2022 Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój z dnia 8 czerwca 2022 r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni Gminy Jastrzębie-Zdrój poprzez przyjęcie standardów ochrony drzew.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215400-1 - Roboty na cmentarzach

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 995580,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 995580,61 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 995580,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SC COMFORT Sara Kowalczyk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 3D Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9492236752

7.3.3) Ulica: Michałowskiego 12/41

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-224

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 995580,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-04-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane