Budowa Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Niwiska
Gmina Niwiska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00536869
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00536869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-07 08:45
- Lokalizacja
- Niwiska, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8e7e8c7-7706-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8141588011
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00536869 z dnia 2023-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Niwiska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Niwiska
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Niwiska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581672
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Niwiska 430
1.5.2.) Miejscowość: Niwiska
1.5.3.) Kod pocztowy: 36-147
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 2279 002
1.5.8.) Numer faksu: 17 2279 341
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzadgminy@gmina.niwiska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.niwiska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8e7e8c7-7706-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Niwiska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8e7e8c7-7706-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00536869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046399/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Gminie Niwiska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00468207
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SI.271.11.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
2. Elementy składowe zamówienia:
- rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku biurowego zakładu usług komunalnych o pomieszczenie biurowe dla potrzeb PSZOK, wraz z instalacjami,
- budowa budynku z wiatami i pomieszczeniami magazynowymi, wraz z wewnętrzną instalacją elektryczną i jej zewnętrznym odcinkiem policznikowo z budynku inwestora,
- budowa wagi samochodowej, oświetlenia, odwodnienia do projektowanego zbiornika bezodpływowego o pojemności 20 m3, ogrodzenia, placu utwardzonego i 16 miejsc postojowych
3. Szczegółowy zakres robót określają przedmiary robót stanowiące Załącznik 4 do SWZ oraz dokumentacja projektowa( Zał. Nr 5)
4.5.3.) Główny kod CPV: 90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213220-1 - Roboty budowlane w zakresie magazynów
45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45000000-7 - Roboty budowlane
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45321000-3 - Izolacja cieplna
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2617230,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3594015,58 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2617230,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana Solid- Bud Bartłomiej Petejko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 365687095
7.3.4) Miejscowość: Cmolas
7.3.5) Kod pocztowy: 36-106
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2617230,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2023-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |