Modernizacja dachu budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach
GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00537331
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00537331/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-07 10:18
- Lokalizacja
- Boguszów-Gorce, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-df88cc8d-5089-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 8862572804
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00537331 z dnia 2023-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO BOGUSZÓW-GORCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718188
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: PL.ODRODZENIA 1
1.5.2.) Miejscowość: Boguszów-Gorce
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@boguszow-gorce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.boguszow-gorce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boguszow-gorce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-df88cc8d-5089-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00537331
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00037551/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 „Modernizacja dachu budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00390082
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej, a następnie na jej podstawie robót w formule zaprojektuj i wybuduj w ramach Zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja dachu budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach”, zgodnie z Programem Funkcjonalno-Użytkowym.
Zadanie obejmuje wykonanie w szczególności:
1) Dokumentacji projektowej w zakresie:
a) projektów budowlanych zawierających szczegółowe rozwiązania umożliwiające wykonanie robót budowlanych – 5 egz.,
b) Specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych – 3 egz.,
c) uzyskania pozwolenia na budowę/zaświadczenia o zgłoszonych robotach budowlanych (w przypadku, gdy będzie wymagane) – 1 egz.
2) Modernizacji dachu budynku przy ul. Waryńskiego 10 w Boguszowie-Gorcach w zakresie:
a) robót rozbiórkowych i przygotowawczych,
b) demontażu istniejącej instalacji fotowoltaicznej oraz jej ponownego montażu po wykonaniu robót budowlanych,
c) wyprowadzenia rynien poza lico elewacji,
d) wymiany obróbek blacharskich, rynien, oraz rur spustowych,
e) wykonania pokrycia dachu papą termozgrzewalną,
f) wykonania dodatkowej warstwy zabezpieczającej pod „stopki” instalacji fotowoltaicznej,
g) modernizacji istniejących kominów,
h) demontażu oraz ponownego montażu instalacji odgromowej wraz z wymianą uszkodzonych elementów,
i) naprawy tynków oraz malatury w obrębie okien pomieszczeń ostatniej kondygnacji budynku uszkodzonych w wyniku nieszczelności dachu,
j) wymiany/uzupełnienia kominków systemowych odpowietrzających dach,
k) pozostałych robót wynikających z dokumentacji projektowej Wykonawcy.
Szczegółowy opis robót/ prac będących przedmiotem niniejszego zamówienia zawiera program funkcjonalno - użytkowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218707,96 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 249075,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249075,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WKJ Usługi Specjalistyczne Karolina Jankowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 381339358
7.3.3) Ulica: Kochanowskiego 6
7.3.4) Miejscowość: Kalisz
7.3.5) Kod pocztowy: 62-800
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249075,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin realizacji zamówienia wynosi: do 60 dni od dnia zawarcia umowy.| 2023-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |