Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem w okresie od 2 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.

MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00112344
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00112344/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-20 07:51
Lokalizacja
Białogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73e89887-b470-443d-b3a1-94e03a1fc6b4
Identyfikator
6721001814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowegoUsługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Wykonawcy

4 przyznane

CALLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 0
204 597,36 PLN
PARAMEDIC 24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL · lot 1
153 900 PLN
CALLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 2
114 885 PLN
CALLIDUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKoszalin, PL · lot 3
141 075 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112344 z dnia 2025-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem w okresie od 2 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 18

1.5.2.) Miejscowość: Białogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 35 79 100

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia.publiczne@bialogard.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialogard.info

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73e89887-b470-443d-b3a1-94e03a1fc6b4

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem w okresie od 2 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73e89887-b470-443d-b3a1-94e03a1fc6b4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112344

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00042671/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Przewóz uczniów realizujących obowiązek szkolny z podziałem na 4 części.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618118

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.271.1.15.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 583333,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem na
trasie Białogard - Kowalki i z powrotem.
1. Część nr 1 obejmuje przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z
opiekunem z miejscowości Białogard z miejsca zamieszkania uczniów do Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno -
Wychowawczego w Kowalkach, Kowalki 21, 78-220 Tychowo i z powrotem;
2. Przewóz odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni przypadających na dni wolne od zajęć
szkolnych, w okresie od dnia 2 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.;
3. Przewidywana liczba uczniów wynosi 7 i może ulec zmianie, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
4. Przewidywana liczba przejazdów (rozumianych jako „tam i powrotem”) wynosi 250 i może ulec zmianie, w zależności od
rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
5. Godziny dowożenia i odwożenia oraz ewentualne zmiany godzin dowozu Wykonawca będzie ustalał bezpośrednio z
rodzicami/opiekunami prawnymi uczniów niepełnosprawnych;
6. Wykonawca musi zapewnić co najmniej 1 osobę do opieki nad uczniami w trakcie przewozu (pełnoletnią osobę
posiadającą przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej)
Do zadań opiekuna należy:
• zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas wsiadania i wysiadania;
• wykonywanie podstawowych czynności opiekuńczo – pielęgnacyjnych wobec dzieci;
• eliminowaniu niewłaściwych zachowań mogących sprowokować niebezpieczne sytuacje podczas jazdy;
• udzielenie pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia;
• opiekun czuwa nad bezpieczeństwem podopiecznych od momentu odebrania ich od swoich rodziców/opiekunów do
momentu przekazania ich pod opiekę pracownikowi placówki;
• po zakończeniu zajęć opiekun odbiera uczniów od pracownika placówki, sprawuje opiekę w czasie przejazdu dziecka do
domu i do momentu przekazania dziecka rodzicom/opiekunom;
• w czasie gdy uczniowie niepełnosprawni znajdują się pod nadzorem opiekuna, ponosi on za nich odpowiedzialność.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 170138,89 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem na
trasie Białogard – Karlino i z powrotem.
1. Część nr 2 obejmuje przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z
opiekunem z miejscowości Białogard z miejsca zamieszkania ucznia do:
• Niepublicznego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego przy ulicy Koszalińskiej 96 A, 78-230 Karlino,
• Niepublicznej Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy przy ulicy Koszalińskiej 96 A, 78-230 Karlino i z powrotem;
2. Przewóz odbywać się będzie od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni przypadających na dni wolne od zajęć
szkolnych, w okresie od dnia 2 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.;
3. Przewidywana liczba uczniów - wynosi 6 i może ulec zmianie, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
4. Przewidywana liczba przejazdów (rozumianych jako „tam i powrotem”) wynosi 250 i może ulec zmianie, w zależności od
rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
5. Godziny dowożenia i odwożenia oraz ewentualne zmiany godzin dowozu Wykonawca będzie ustalał bezpośrednio z
rodzicami/opiekunami prawnymi uczniów niepełnosprawnych;
6. Wykonawca musi zapewnić co najmniej 1 osobę do opieki nad uczniami w trakcie przewozu (pełnoletnią osobę
posiadającą przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej)
Do zadań opiekuna należy:
• zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas wsiadania i wysiadania;
• wykonywanie podstawowych czynności opiekuńczo – pielęgnacyjnych wobec dzieci;
• eliminowaniu niewłaściwych zachowań mogących sprowokować niebezpieczne sytuacje podczas jazdy;
• udzielenie pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia;
• opiekun czuwa nad bezpieczeństwem podopiecznych od momentu odebrania ich od swoich rodziców/opiekunów do
momentu przekazania ich pod opiekę pracownikowi placówki;
• po zakończeniu zajęć opiekun odbiera uczniów od pracownika placówki, sprawuje opiekę w czasie przejazdu dziecka do
domu i do momentu przekazania dziecka rodzicom/opiekunom;
• w czasie gdy uczniowie niepełnosprawni znajdują się pod nadzorem opiekuna, ponosi on za nich odpowiedzialność.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 145833,33 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem na trasie Białogard – Czaplinek – Bobrowo – Drawsko Pomorskie i z powrotem.
1. Część nr 3 obejmuje przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem z miejscowości Białogard z miejsca zamieszkania ucznia do:
• Zespołu Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych ul. Wałecka 57, 78-550 Czaplinek,
• Zespołu Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Bobrowie, Bobrowo 7, 78 - 520 Złocieniec,
• Zespołu Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych ul. Seminaryjna 2, 78-500 Drawsko Pomorskie, i z powrotem.
2. Przewóz odbywać się będzie 2 dni w tygodniu w poniedziałek i piątek każdego tygodnia, z wyłączeniem dni przypadających na dni wolne od zajęć szkolnych, w okresie od dnia 2 stycznia 2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.;
3. Przewidywana liczba uczniów - wynosi 3 i może ulec zmianie, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
4. Przewidywana liczba przejazdów (rozumianych jako „tam i powrotem”) wynosi 125 i może ulec zmianie, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
5. Godziny dowożenia i odwożenia oraz ewentualne zmiany godzin dowozu Wykonawca będzie ustalał bezpośrednio z rodzicami/opiekunami prawnymi uczniów niepełnosprawnych;
6. Wykonawca musi zapewnić co najmniej 1 osobę do opieki nad uczniami w trakcie przewozu (pełnoletnią osobę posiadającą przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej)
Do zadań opiekuna należy:
• zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas wsiadania i wysiadania;
• wykonywanie podstawowych czynności opiekuńczo – pielęgnacyjnych wobec dzieci;
• eliminowaniu niewłaściwych zachowań mogących sprowokować niebezpieczne sytuacje podczas jazdy;
• udzielenie pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia;
• opiekun czuwa nad bezpieczeństwem podopiecznych od momentu odebrania ich od swoich rodziców/opiekunów do momentu przekazania ich pod opiekę pracownikowi placówki;
• po zakończeniu zajęć opiekun odbiera uczniów od pracownika placówki, sprawuje opiekę w czasie przejazdu dziecka do domu i do momentu przekazania dziecka rodzicom/opiekunom;
• w czasie gdy uczniowie niepełnosprawni znajdują się pod nadzorem opiekuna, ponosi on za nich odpowiedzialność.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 121527,78 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z opiekunem na
trasie Białogard – Waniorowo - Police i z powrotem.
1. Część nr 4 obejmuje przewóz niepełnosprawnych uczniów realizujących obowiązek szkolny i obowiązek nauki wraz z
opiekunem z miejscowości Białogard z miejsca zamieszkania ucznia do:
• Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie, Waniorowo 4, 72-300 Gryfice,
• Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo przy ul. Korczaka 53, 72-
010 Police, i z powrotem.
2. Przewóz odbywać się będzie:
• co 2 tygodnie tj. w poniedziałek i piątek 2 uczniów dojeżdżających do Waniorowa,
• dodatkowo 2 dni w tygodniu tj. poniedziałek i piątek 3 uczniów dojeżdżających do Polic, w okresie od 2 stycznia 2025 r. do
31 grudnia 2025 r. lub inny wcześniej wskazany przez Zamawiającego dzień tygodnia.
3. Przewidywana liczba uczniów - wynosi 5 i może ulec zmianie, w zależności od rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
4. Przewidywana liczba przejazdów (rozumianych jako „tam i powrotem”) wynosi 125 i może ulec zmianie, w zależności od
rzeczywistych potrzeb zamawiającego;
5. Godziny dowożenia i odwożenia oraz ewentualne zmiany godzin dowozu Wykonawca będzie ustalał bezpośrednio z
rodzicem/opiekunem prawnym ucznia;
6. Wykonawca musi zapewnić co najmniej 1 osobę do opieki nad uczniami w trakcie przewozu (pełnoletnią osobę
posiadającą przeszkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej)
Do zadań opiekuna należy:
• zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu podczas wsiadania i wysiadania;
• wykonywanie podstawowych czynności opiekuńczo – pielęgnacyjnych wobec dzieci;
• eliminowaniu niewłaściwych zachowań mogących sprowokować niebezpieczne sytuacje podczas jazdy;
• udzielenie pomocy przedmedycznej w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia;
• opiekun czuwa nad bezpieczeństwem podopiecznych od momentu odebrania ich od swoich rodziców/opiekunów do
momentu przekazania ich pod opiekę pracownikowi placówki;
• po zakończeniu zajęć opiekun odbiera uczniów od pracownika placówki, sprawuje opiekę w czasie przejazdu dziecka do
domu i do momentu przekazania dziecka rodzicom/opiekunom;
• w czasie gdy uczniowie niepełnosprawni znajdują się pod nadzorem opiekuna, ponosi on za nich odpowiedzialność.

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.) Wartość części: 145833,33 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121230,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 234630,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CALLIDUS SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522788455

7.3.3) Ulica: Dzierżęcińska 52/2

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-669

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 204597,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-17 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 153900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paramedic 24 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321482051

7.3.3) Ulica: Rostocka 152

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-771

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 153900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 114885,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 257850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 114885,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Callidus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522788455

7.3.3) Ulica: Dzierżęcińska 52/2

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-669

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 114885,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 128925,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 141750,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 141075,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Callidus Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 522788455

7.3.3) Ulica: Dzierżęcińska 52/2

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-669

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 141075,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-02 do 2025-12-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi