Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na rozbudowę sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Lutocin w miejscowościach Elżbiecin, Felcyn i Parlin
GMINA LUTOCIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00538008
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-07 12:16
- Lokalizacja
- Lutocin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5110271300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjne
Wykonawcy
3 przyznane
GRZEGORZ DOBIESŻuromin, PL
59 040 PLNGRZEGORZ DOBIESŻuromin, PL
59 040 PLNGRZEGORZ DOBIESŻuromin, PL
61 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.