Remont trzech odcinków dróg gminnych w miejscowości Świedziebnia

Gmina Świedziebnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00538221
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00538221/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-07 12:49
Lokalizacja
Świedziebnia, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-26cb2640-7311-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8741711106
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

S-PROBUD BUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 0
295 774,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00538221 z dnia 2023-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont trzech odcinków dróg gminnych w miejscowości Świedziebnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Świedziebnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118454

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 92A

1.5.2.) Miejscowość: Świedziebnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-335

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564938460

1.5.8.) Numer faksu: 564938429

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swiedziebnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiedziebnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26cb2640-7311-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont trzech odcinków dróg gminnych w miejscowości Świedziebnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26cb2640-7311-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00538221

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00050175/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Remont trzech odcinków dróg gminnych w miejscowości Świedziebnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00464006

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 342335,59 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Remont trzech odcinków dróg gminnych w miejscowości Świedziebnia” i wykonane następujących zadań:

Zadanie 1. Remont drogi Nr 080949C na odcinku 313 m (od km 0+000 do km 0+313)
Opis przedmiotu zamówienia:
Prace budowlane na drodze gminnej Nr 080949C w miejscowości Świedziebnia na odcinku o długości 313m będą polegały na mechanicznym czyszczeniu nawierzchni drogowej, uzupełnieniu ubytków w istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową z grysem kamiennym, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i kruszywem naturalnym fr. 2-5mm, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i grysem kamiennym fr. 5-8mm, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i grysem kamiennym fr. 8-11mm.

Zadanie 2. Remont drogi Nr 080950C na odcinku 498 m (od km 0+000 do km 0+498)
Opis przedmiotu zamówienia:
Prace budowlane na drodze gminnej Nr 080950C w miejscowości Świedziebnia na odcinku o długości 498m będą polegały na mechanicznym czyszczeniu nawierzchni drogowej, uzupełnieniu ubytków w istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową z grysem kamiennym, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i kruszywem naturalnym fr. 2-5mm, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i grysem kamiennym fr. 5-8mm, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i grysem kamiennym fr. 8-11mm.

Zadanie 3. Remont drogi Nr 080931C na odcinku 716 m (od km 0+008 do km 0+724)
Opis przedmiotu zamówienia:
Prace budowlane na drodze gminnej Nr 080931C w miejscowości Świedziebnia na odcinku o długości 724m będą polegały na mechanicznym czyszczeniu nawierzchni drogowej, uzupełnieniu ubytków w istniejącej nawierzchni emulsją asfaltową z grysem kamiennym, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i kruszywem naturalnym fr. 2-5mm, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i grysem kamiennym fr. 5-8mm, powierzchniowym utrwaleniu emulsją asfaltową i grysem kamiennym fr. 8-11mm.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa (opracowania techniczne, przedmiary) stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
Przedmiary robót mają charakter pomocniczy. Wykonawcy zobowiązani są do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją projektową. Z uwagi na to, że umowa na roboty będzie umową ryczałtową, w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji, nie będzie to mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót pewnych robót koniecznych do wykonania na podstawie dokumentacji projektowej, nie zwalnia Wykonawców od obowiązku ich wykonania na podstawie projektu w cenie umownej.

Uwaga!
Zastosowane w dokumentacji określenie przedmiotu zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę ma na celu doprecyzowanie przedmiotu zamówienia, należy rozumieć je jako przykładowe i rozpatrywać łącznie z wyrazem „lub równoważny” pod warunkiem, że zagwarantują one uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w wyżej wymienionych dokumentach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295774,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337824,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295774,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: S-PROBUD BUDOWA Spółka z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321430440

7.3.3) Ulica: Rzeźnicza 6-8

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-110

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295774,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane