Naprawa poszycia dachu (nad biblioteką) w budynku użytkowym przy ul. 1 Sierpnia 36a w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00538317
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00538317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-07 13:04
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23595dda-8f7c-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00538317 z dnia 2023-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa poszycia dachu (nad biblioteką) w budynku użytkowym
przy ul. 1 Sierpnia 36a w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 7
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-479
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 863 55 24
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wlochy.zgn@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: wlochy.um.warszawa.pl/waw/zgn-wlochy
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarowanie Nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa poszycia dachu (nad biblioteką) w budynku użytkowymprzy ul. 1 Sierpnia 36a w Warszawie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23595dda-8f7c-11ee-9fb5-3edbb70f45bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00538317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00031567/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Naprawa poszycia dachu (nad biblioteką) w budynku użytkowym przy ul. 1 Sierpnia 36a w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00525210
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z art. 305 pkt 2 ustawy PZP – ,,w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.”
Podstawa faktyczna zastosowania trybu z wolnej ręki:
W wyniku długoletniej eksploatacji oraz intensywnym zawilgoceniem spowodowanym nieszczelnością pokrycia dachowego, przed wykonaniem naprawy dachu poprzez wykonanie dodatkowej warstwy uszczelniającej, istniejące poszycie dachu w budynku w części wypłaszczonej uległo uszkodzeniu. Powyższe spowodowało częściowe zapadnięcie się pokrycia dachowego, powodujące powstawanie zastoin wody i zaleganie śniegu na dachu, co powoduje przedostawanie się wody do wewnątrz budynku. W celu wyeliminowania ww. nieprawidłowości konieczna jest częściowa wymiana poszycia z płyt i wykonanie nowego z wodoodpornych płyt OSB w części wypłaszczonej dachu wzdłuż koryta odprowadzającego wody opadowe.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.2610.55.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 26800,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Naprawa poszycia dachu (nad biblioteką)
w budynku użytkowym przy ul. 1 Sierpnia 36a w Warszawie”
2. Zamówienie obejmuje wykonanie robót:
Usunięcie izolacji cieplnej (wełny) ze stropu i zabezpieczenie do czasu ponownego ułożenia
Demontaż foli paroprzepuszczalnej
Demontaż uszkodzonych płyt w poszyciu
Montaż nowych płyt wodoodpornych OSB gr 3 cm
Montaż membrany na krokwiach
Ułożenie izolacji termicznej na stropie (materiał z odzysku)
Wywóz i utylizacja odpadów
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. GIERO Gerard Boruń
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118-218-46-14
7.3.3) Ulica: Sadek 215
7.3.4) Miejscowość: Szydłowiec
7.3.5) Kod pocztowy: 26-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 32963,99 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2023-12-07 do 2023-12-158.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |