Dostawa produktów garmażeryjnych do 16 WOG Znak postępowania 444/2023
16 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W DRAWSKU POMORSKIM (JEDNOSTKA WOJSKOWA NR 3378)
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00538393
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-07 13:16
- Lokalizacja
- Oleszno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 2530325900
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Dania gotowe
Wykonawcy
2 przyznane
BERNADETA MICHALSKAGdynia, PL
36 384 PLNBERNADETA MICHALSKAGdynia, PL
36 384 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.