„Utworzenie Młodzieżowej Strefy Chillout’u w ramach projektu: „Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach” oraz zadania „Park przyjazny naturze (...)”

Gmina Miasto Zgierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00538549
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00538549/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-07 13:41
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98593cf1-6298-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7322037248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne i podobneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania placów zabawRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty budowlane w zakresie ścieżek pieszychUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi ogrodnicze

Wykonawcy

1 przyznane

DOROTA KURCZEWSKAŁódź, PL · lot 0
899 130 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00538549 z dnia 2023-12-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utworzenie Młodzieżowej Strefy Chillout’u w ramach projektu:
„Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach” oraz zadania „Park przyjazny naturze (...)”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057721

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 16

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umz.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/umz.zgierz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Utworzenie Młodzieżowej Strefy Chillout’u w ramach projektu:
„Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach” oraz zadania „Park przyjazny naturze (...)”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98593cf1-6298-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00538549

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046984/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utworzenie Młodzieżowej Strefy Chillout’u w ramach zadania „Zgierz- nowoczesne miasto po godzinach”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430337

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PŚ.271.38.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest stworzenie miejsca do spotkań młodzieży, które zostanie zaaranżowane według ich pomysłu, przy jak największym pozostawieniu dzikiego i naturalnego charakteru terenu, przy jednoczesnym jego uporządkowaniu i wzmocnieniu walorów estetycznych, rekreacyjnych i wypoczynkowych. Realizacja przedmiotu zamówienia nastąpi w formule „zaprojektuj i wybuduj”, w oparciu o przedstawioną przez Wykonawcę koncepcję organizacji terenu.
Przedmiot zamówienia składa się z III części:
Część I: Zagospodarowanie zieleni w ramach zadania „Park przyjazny naturze – zagospodarowanie terenu zieleni zlokalizowanego przy ulicy Boya – Żeleńskiego w Zgierzu”, realizowane w ramach zadania finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach projektu „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski” – „Ogrody przyjazne naturze” na 2023 r., w ramach zadania: „Park przyjazny naturze – zagospodarowanie terenu zieleni zlokalizowanego przy ulicy Boya – Żeleńskiego
w Zgierzu”.
Część II: Opracowanie dokumentacji projektowej i zagospodarowanie terenu stanowiącego Młodzieżową Strefę Chillou’tu realizowane w ramach projektu
pn. „Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego EOG 2014 – 2021 w ramach programu "Rozwój Lokalny”.
Część III: Zakup wyposażenia do Młodzieżowej Strefy Chillou’tu realizowane
w ramach projektu pn. „Zgierz – nowoczesne miasto po godzinach” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego EOG 2014 – 2021 w ramach programu "Rozwój Lokalny”.

Szczegółowy zakres zamówienia oraz lokalizacja wymaganych do realizacji elementów zamówienia wskazane zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia oraz Programie Funkcjonalno – Użytkowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 899130,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 972000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 899130,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUENTE-DOROTA KURCZEWSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7321079262

7.3.3) Ulica: ul. Rąbieńska 134

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 94-409

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 899130,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 126 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane