Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4550P w m. Tuliszków - ulica Targowa - Przebudowa drogi nr 4550P ul. Targowa w miejscowości Tuliszków
Zarząd Dróg Powiatowych w Turku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00538569
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00538569/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-07 13:44
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7b5b4b8-7c7f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6681719792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00538569 z dnia 2023-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu
na drodze powiatowej nr 4550P w m. Tuliszków - ulica Targowa
- Przebudowa drogi nr 4550P ul. Targowa w miejscowości Tuliszków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Turku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311080366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolska Szosa 64
1.5.2.) Miejscowość: Turek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 222 31 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@turek.starostwo.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.bip.powiat.turek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e7b5b4b8-7c7f-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i bieżące utrzymanie dróg i mostów na terenie powiatu
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchuna drodze powiatowej nr 4550P w m. Tuliszków - ulica Targowa
- Przebudowa drogi nr 4550P ul. Targowa w miejscowości Tuliszków
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7b5b4b8-7c7f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00538569
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052747/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4550P w m. Tuliszków - ulica Targowa - Przebudowa drogi nr 4550P ul. Targowa w miejscowości Tuliszków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00477679
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.271.22/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, które mają poprawić bezpieczeństwo niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4550P w m. Tuliszków - ulica Targowa - Przebudowa drogi nr 4550P ul. Targowa w miejscowości Tuliszków.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności następujące czynności:
1) roboty przygotowawcze
2) roboty rozbiórkowe
3) roboty ziemne
4) regulacja pionowa urządzeń
5) odtworzenie jezdni o nawierzchni asfaltowej
6) krawężniki i obrzeża
7) zjazdy
8) chodniki
9) oznakowanie pionowe, poziome
10) inwentaryzacja powykonawcza
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa:
a. Kosztorys ofertowy/przedmiar robót - załącznik do SWZ
b. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik do SWZ
c. Dokumentacja projektowa - załącznik do SWZ
d. Projektowane postanowienia umowy (projekt umowy) – załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie może zwiększyć kwoty, którą zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. W związku z powyższym, zaistniała ustawowa przesłanka do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 517065,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 517065,68 PLN
| 2023-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |