Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4551P w m. Tuliszków - ulica Parkowa - Przebudowa drogi nr 4551P ul. Parkowa w miejscowości Tuliszków
Zarząd Dróg Powiatowych w Turku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00538585
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00538585/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-07 13:46
- Lokalizacja
- Turek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-397958dc-7981-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6681719792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00538585 z dnia 2023-12-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4551P w m. Tuliszków - ulica Parkowa - Przebudowa
drogi nr 4551P ul. Parkowa w miejscowości Tuliszków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Turku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311080366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolska Szosa 64
1.5.2.) Miejscowość: Turek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 63 222 31 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@turek.starostwo.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdp.bip.powiat.turek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-397958dc-7981-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie i bieżące utrzymanie dróg i mostów na terenie powiatu
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4551P w m. Tuliszków - ulica Parkowa - Przebudowadrogi nr 4551P ul. Parkowa w miejscowości Tuliszków
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-397958dc-7981-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00538585
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052747/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4551P w m. Tuliszków - ulica Parkowa - Przebudowa drogi nr 4551P ul. Parkowa w miejscowości Tuliszków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00475561
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.271.21/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, które mają poprawić bezpieczeństwo niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4551P w m. Tuliszków - ulica Parkowa - Przebudowa drogi nr 4551P ul. Parkowa w miejscowości Tuliszków.
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności następujące czynności:
1) roboty przygotowawcze
2) roboty rozbiórkowe
3) roboty ziemne
4) cięcie pielęgnacyjne i podkrzesanie krzewów
5) regulacja pionowa urządzeń
6) odtworzenie jezdni o nawierzchni asfaltowej
7) krawężniki i obrzeża
8) zjazdy
9) chodniki
10) oznakowanie pionowe, poziome
11) inwentaryzacja powykonawcza
Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa:
a. Kosztorys ofertowy/przedmiar robót - załącznik do SWZ
b. Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik do SWZ
c. Dokumentacja projektowa - załącznik do SWZ
d. Projektowane postanowienia umowy (projekt umowy) – załącznik do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W terminie składania ofert w postępowaniu pn.: „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze powiatowej nr 4551P w m. Tuliszków - ulica Parkowa - Przebudowa drogi nr 4551P ul. Parkowa w miejscowości Tuliszków”, nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym, zaistniała ustawowa przesłanka do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2023-12-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |