Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii B dla 4 uczestników projektu „Aktywni z OHP”

Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00112450
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00112450/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-20 08:42
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-67ccd8ba-1cf2-4239-858d-268e00ae85c7
Identyfikator
6342292227
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkół jazdyUsługi szkół nauki jazdy

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KATOWICACHKatowice, PL · lot 0
14 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112450 z dnia 2025-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii B dla 4 uczestników projektu „Aktywni z OHP”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036780

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Grunwaldzki 8-10

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-950

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@slaska.ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.slaska.ohp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kategorii B dla 4 uczestników projektu „Aktywni z OHP”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-67ccd8ba-1cf2-4239-858d-268e00ae85c7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112450

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt „Aktywni z OHP” realizowany jest przez Śląską Wojewódzką Komendę OHP w Katowicach w ramach Funduszy Europejskich dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+), Priorytet: FESL.05.00 - Fundusze Europejskie dla rynku pracy, Działanie: FESL.05.02 - Aktywizacja zawodowa poprzez OHP.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Śląska WK przeprowadziła postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji (ogłoszenie nr 2024/BZP/00550555) na przeprowadzenie kursu Prawa Jazdy z możliwością składania ofert częściowych. Nie złożono żadnej oferty dla części 2 postępowania dotyczącej lokalizacji w Żorach, Jastrzębiu Zdroju lub Rybniku dla 4 osób. Zaszły zatem przesłanki określone w art. 305 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, możliwe więc było udzielenie zamówienia w trybie z wolnej ręki.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ŚWK.KZA.271.11.2024.PJ.1

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ŚWK.KZA.271.15.2024.PJ.2

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 13466,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu Prawa Jazdy kategorii B dla 4 uczestników projektu "Aktywni z OHP" w lokalizacji Żory, Jastrzębie Zdrój lub Rybnik

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411000-8 - Usługi szkół jazdy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6340135558

7.3.3) Ulica: ul. Krasińskiego 2

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-952

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2025-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi