Dostawa energii elektrycznej
Centrum Europejskie - Natolin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00539420
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-07 22:40
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5210530988
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Wykonawcy
2 przyznane
E.ON POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
768 724,81 PLNE.ON POLSKA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
768 724,81 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.