Zmiana sposobu użytkowania części przyziemia budynku internatu ZS im. H. Kołłątaja na lokal mieszkalny w Jordanowie oraz Wymiana pokrycia dachowego budynku DPS w Makowie Podhalańskim

Powiat Suski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00539534
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00539534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-08 08:10
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cdac0734-6354-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5521427933
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty remontowe i renowacyjneTynkowaniePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneWykonywanie pokryć dachowych

Wykonawcy

1 przyznane

TOMASZ NIEWIAROWSKIJordanów, PL · lot 0
217 501,76 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00539534 z dnia 2023-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zmiana sposobu użytkowania części przyziemia budynku internatu ZS im. H. Kołłątaja na lokal mieszkalny w Jordanowie oraz Wymiana pokrycia dachowego budynku DPS w Makowie Podhalańskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Suski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 5 b

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 338757800

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@powiatsuski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsuski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cdac0734-6354-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zmiana sposobu użytkowania części przyziemia budynku internatu ZS im. H. Kołłątaja na lokal mieszkalny w Jordanowie oraz Wymiana pokrycia dachowego budynku DPS w Makowie Podhalańskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cdac0734-6354-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00539534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00057458/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Zmiana sposobu użytkowania części parteru budynku internatu Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja w Jordanowie na lokal mieszkalny

1.1.14 Wymiana pokrycia dachowego budynku Domu Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim przy ul. Żeromskiego 17

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00429926

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZ.272.22.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 415249,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zmiana sposobu użytkowania części przyziemia budynku internatu Zespołu Szkół im. H. Kołłątaja na lokal mieszkalny ( jako mieszkanie chronione dla osób opuszczających rodzinę zastępczą lub placówkę opiekuńczo-wychowawczą) w Jordanowie na działce budowlanej nr ewid. 3669/5 i 3669/6.
2.3 Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 3 do SWZ.
2.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: przedmiary robót- Załącznik nr 5.1-5.2 do SWZ, specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6.1-6.2 do SWZ, dokumentacja techniczna- Załącznik nr 7.1-7.2 do SWZ.
2.5 Przedmiary robót w/w prac stanowią Załącznik do niniejszej specyfikacji nr 5.1- część nr 1, Załącznik Nr 5.2- część nr 2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 6.1 dla Części nr 1, Załącznik nr 6.2 – część nr 2. Dokumentacja techniczna stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 7.1- część nr 1, Załącznik Nr 7.2- część nr 2.
pozostałe informacje w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.) Wartość części: 224540,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana pokrycia dachowego budynku Dom Pomocy Społecznej w Makowie Podhalańskim przy ul. Żeromskiego 17 na działce nr ewid.: 7852/1 w Makowie Podhalańskim
2.3 Projektowane postanowienia umowy zawarte są w Załączniku Nr 3 do SWZ.
2.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki: przedmiary robót- Załącznik nr 5.1-5.2 do SWZ, specyfikacja techniczna - Załącznik nr 6.1-6.2 do SWZ, dokumentacja techniczna- Załącznik nr 7.1-7.2 do SWZ.
2.5 Przedmiary robót w/w prac stanowią Załącznik do niniejszej specyfikacji nr 5.1- część nr 1, Załącznik Nr 5.2- część nr 2. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 6.1 dla Części nr 1, Załącznik nr 6.2 – część nr 2. Dokumentacja techniczna stanowi załącznik do niniejszej specyfikacji nr 7.1- część nr 1, Załącznik Nr 7.2- część nr 2.
pozostałe informacje w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

4.5.5.) Wartość części: 190709,06 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217501,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217501,76 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217501,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD REMONTOWOBUDOWLANY TOMASZ NIEWIAROWSKI

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7351313544

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 95

7.3.4) Miejscowość: Jordanów

7.3.5) Kod pocztowy: 34-240

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217501,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych unieważnia przedmiotowe postępowanie w zakresie części nr 2, z uwagi na to, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty dla części nr 2.
Uzasadnienie:
Przed otwarciem ofert Zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia:
w zakresie Część nr 2 : 235.000,00 zł .
Do upływu terminu składania ofert dla przedmiotowego zamówienia na w/w część wpłynęły dwie oferty opiewające na kwotę:
Oferta 1: USŁUGI INŻYNIERYJNO-BUDOWLANE „FIZERION” Dominik Zajda, 34-220 Maków Podhalański, Grzechynia 592: cena oferty brutto: 364.054,47 zł
Oferta 2: Z.R.B. „BUD-MAX” Wojciech Cież, 32-432 Pcim 316: cena oferty brutto: 246.920,05 zł
Z uwagi na to, iż w/w oferty na Część nr 2 zamówienia przekraczają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia, a Zamawiający nie może jej zwiększyć do ceny najkorzystniejszej oferty, unieważnia się przedmiotowe postępowanie w zakresie Części nr 2 na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 246920,05 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 364054,47 PLN

2023-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane