„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej w m. Recław w dz. 88/2, 81/2, 193 – etap I (odcinek AB i CD)” - II Postępowanie

GMINA WOLIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00539940
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00539940/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-08 09:41
Lokalizacja
Wolin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-996fce66-69c1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
9860164852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00539940 z dnia 2023-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej w m. Recław w dz. 88/2, 81/2, 193 – etap I (odcinek AB i CD)” - II Postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685510

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23

1.5.2.) Miejscowość: Wolin

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 512 186 788

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminawolin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminawolin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminawolin.ezamawiajacy.pl/pn/gminawolin/demand/notice/publicpzp/during/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpDuringNoticePublicList

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej w m. Recław w dz. 88/2, 81/2, 193 – etap I (odcinek AB i CD)” - II Postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-996fce66-69c1-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00539940

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028126/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej w m. Recław (I etap)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00444689

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2023.EW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.: „Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej w m. Recław w dz. 88/2, 81/2, 193 – etap I (odcinek AB i CD)” – II Postępowanie, wykonanie wszystkich prac prowadzących do osiągnięcia stanu zgodnie z Dokumentacją projektową, SWZ oraz Projektowanymi Postanowieniami Umowy w sprawie zamówienia publicznego. Etap I dotyczy przebudowy dwóch odcinków drogi: AB i CD. Odcinek drogi AB stanowią działki drogowe o nr: 88/2 i 81/2, odcinek CD stanowi działka drogowa o nr 193.

2. Zakres robót prac do wykonania:
1) Odcinek AB - przebudowa drogi wewnętrznej na terenie dz. nr 88/2 i dz. nr 81/2 obręb Recław. Roboty budowlane obejmują wykonanie m.in.:
a) roboty pomiarowe,
b) roboty rozbiórkowe,
c) wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych i naturalnych,
d) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej typu EKO grubości 8cm,
e) wykonanie nawierzchni z płyt ażurowych 40x60 grubości 5cm,
f) wykonanie nawierzchni z brukowca,
g) wykonanie palisady,
h) montaż oporników i obrzeży betonowych,
i) roboty wykończeniowe

2) Odcinek CD
a) roboty pomiarowe,
b) roboty rozbiórkowe,
c) profilowanie i zagęszczenie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne,
d) wykonanie nawierzchni z kruszywa łamanego (wypełnienie przestrzeni między pasami płyt JOMB, zjazdy i pobocza),
e) wykonanie nawierzchni z płyt prefabrykowanych ażurowych JOMB na podsypce piaskowej,
f) wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej typu EKO grubości 8cm,
g) wykonanie nawierzchni z brukowca, umocnienie pobocza i skarpy rowu,
h) roboty wykończeniowe.
Inwestycja jest realizowana na podstawie Zgłoszenia budowy złożonego do Starosty Kamieńskiego, z dn. 31.08.2022 r.
3. Szczegółowy zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia, sposób realizacji oraz warunki wykonania przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa (załącznik nr 9 do SWZ), w której skład wchodzi:
a) Projekt wykonawczy,
b) Projekt zagospodarowania terenu,
c) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
d) Przedmiary - szt 2,
2) Projektowane Postanowienia Umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 630000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 693000,00 PLN

2023-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane