Dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Knyszyn w 2025 roku.
NADLEŚNICTWO KNYSZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00112533
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00112533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-20 09:09
- Lokalizacja
- Mońki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5e38edf7-19d8-40fb-8379-9dda25a5f905
- Identyfikator
- 5460000582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112533 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Knyszyn w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO KNYSZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050026182
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Niepodległości 31
1.5.2.) Miejscowość: Mońki
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-101
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 85 727 82 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: knyszyn@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.knyszyn.bialystok.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_knyszyn1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Knyszyn w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5e38edf7-19d8-40fb-8379-9dda25a5f905
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00064585
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sortów mundurowych leśnika dla pracowników Nadleśnictwa Knyszyn w 2025 roku.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia.
3. Zamawiający może zamówić w trakcie realizacji umowy asortyment prac mniejszy niż wskazany w specyfikacji warunków zamówienia, jednakże nie mniejszy niż stanowiący równowartość 60% kwoty brutto wskazanej w ofercie Wykonawcy.
4. W przypadkach, gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które charakteryzują określone produkty lub usługi dostarczone przez konkretnego Wykonawcę oznacza to, iż jest to uzasadnione brakiem możliwości opisania przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń z uwagi na jego specyfikę. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”. Podane przez Zamawiającego w specyfikacji warunków zamówienia nazwy mają charakter przykładowy, a ich wskazanie ma na celu określenie oczekiwanego standardu, przy czym Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych na podstawie art. 99 ust. 5 ustawy Prawo zamówień publicznych, wskazując w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 8 do specyfikacji warunków zamówienia kryteria stosowane w celu oceny równoważności oraz określając, co Zamawiający rozumie poprzez określenie: „oferowany produkt równoważny”. Nazwy własne lub symbolika podana została w celu prawidłowego określenia przedmiotu zamówienia. Przedstawiony opis stanowi minimum techniczne i jakościowo-funkcjonalne przedmiotu zamówienia oczekiwane przez Zamawiającego i będzie stanowił podstawę oceny ofert równoważnych. Produkt równoważny musi spełniać parametry w stosunku do wymagań minimalnych wskazanych przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia. We wszystkich miejscach specyfikacji warunków zamówienia, jeżeli Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, pod warunkiem, że proponowane rozwiązanie zapewnia wykonanie przedmiotu zamówienia na nie gorszym poziomie jakości, aniżeli rozwiązanie opisane w opisie przedmiotu zamówienia. Opisując przedmiot zamówienia Zamawiający kierował się doprecyzowaniem oczekiwań jakościowych, funkcjonalnych i technologicznych i nie miał na celu naruszenia art. 16 i art. 17 ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne do opisywanych przez Zamawiającego, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca składający ofertę zawierającą rozwiązania równoważne załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem i dokumentami zawierające szczegółowy opis oferowanych przez Wykonawcę rozwiązań równoważnych potwierdzający, że oferowany przez Wykonawcę asortyment spełnia wymagania określone przez Zamawiającego w specyfikacji warunków zamówienia.
5. Wymóg w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy - nie dotyczy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
18200000-1 - Odzież wierzchnia
18300000-2 - Części garderoby
18800000-7 - Obuwie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201210,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 219056,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201358,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leśny Zakład Usługowy LASBUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 050667484
7.3.3) Ulica: Szosa Baranowicka 39, Zaścianki
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-521
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201358,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-15| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |