Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Horodło
Gmina Horodło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00112595
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00112595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-20 09:26
- Lokalizacja
- Horodło, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e98770c-86a1-4061-adf4-ef427414ecfe
- Identyfikator
- 9191754096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112595 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Horodło
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Horodło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368799
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jurydyka 1
1.5.2.) Miejscowość: Horodło
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-523
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 846515402
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@horodlo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.horodlo.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://horodlo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Horodło2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e98770c-86a1-4061-adf4-ef427414ecfe
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00486922
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGO.7013.9.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej na terenie Gminy Horodło
4.2. Zakres prac objętych zamówieniem obejmuje w szczególności:
- dostawa i wymiana opraw oświetlenia ulicznego na nowe oprawy energooszczędne typu LED wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej – oprawa uliczna zgodnie z dokumentacją techniczną załącznik nr 1.1,
- dobór opraw oświetlenia ulicznego LED powinien uwzględniać kategorię drogi przy której zostaną zainstalowane
- wymiana istniejących elementów zasilających i zabezpieczeń tj. przewody zasilające, skrzynki bezpiecznikowe, wymiana wkładek bezpiecznikowych zgodnie z zaleceniami producenta opraw oświetleniowych,
- sprawdzenie stanu technicznego instalacji oświetlenia ulicznego
- dobór opraw oświetleniowych ze źródłami światła typu LED w sposób gwarantujący najwyższe parametry techniczne i użytkowe w oparciu
o minimalne parametry techniczne zdefiniowane w dokumentacji technicznej załącznik nr 1.1,
- montaż układów soft start ograniczających prąd rozruchu
- sporządzenie dokumentacji powykonawczej wymiany lamp zawierającego:
a) schemat jednokreskowy obwodów oświetleniowych w zakresie stacji transformatorowej z zaznaczonymi oprawami oświetleniowymi. Należy na schemacie określić typ i moc opraw;
b) obliczenia mocy opraw obwodów oświetleniowych;
c) obliczenia w zakresie doboru zabezpieczeń obwodów oświetleniowych;
d) schemat ideowy powykonawczy szafki oświetleniowej;
e) protokoły z przeprowadzonych pomiarów rezystancji izolacji przewodów;
g) protokoły pomiarów parametrów fotometrycznych dla zmodernizowanych wybranych pięciu odcinków dróg;
h) protokół z pomiarów mocy biernej
i) deklaracje zgodności z obowiązującymi normami zastosowanych materiałów;
- pozycjonowanie wszystkich nowych opraw oświetleniowych indywidualnie
z wykorzystaniem urządzeń pozwalających na wskazanie światłości maksymalnej instalowanej oprawy w rejonie osi jezdni oraz przygotowanie raportu
z wykonanej kalibracji,
- utylizacja materiałów z demontażu będących własnością Gminy, Inwestor zastrzega sobie prawo wskazania dowolnej ilości zdemontowanych opraw oświetleniowych do przekazania do magazynu Inwestora.
- rozliczenie zdemontowanych opraw będących własnością PGE Dystrybucja S.A.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390000,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LINTER ENERGIA sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472572184
7.3.3) Ulica: Tadeusza Boya-Żeleńskiego
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-105
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1665000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-02-04| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |