Utwardzenie dojść, chodników, dojazdu i miejsc parkingowych do boiska i zaplecza sportowego w miejscowości Brzozowo

GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00541055
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00541055/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-08 12:59
Lokalizacja
Kijewo Królewskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-284ba335-9597-11ee-9ee7-e2087ac16d09
Identyfikator
8751484758
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

GMINNA SPÓŁKA KOMUNALNA W KIJEWIE KRÓLEWSKIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKijewo Królewskie, PL · lot 0
310 260,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00541055 z dnia 2023-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utwardzenie dojść, chodników, dojazdu i miejsc parkingowych do boiska i zaplecza sportowego w miejscowości Brzozowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KIJEWO KRÓLEWSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118508

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Toruńska 2

1.5.2.) Miejscowość: Kijewo Królewskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-253

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 686 70 56

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kijewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.kijewo.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utwardzenie dojść, chodników, dojazdu i miejsc parkingowych do boiska i zaplecza sportowego w miejscowości Brzozowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-284ba335-9597-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00541055

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043497/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 utwardzenie dojść, chodników, dojazdu i miejsc parkingowych do boiska i zaplecza sportowego w miejscowości Brzozowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie z wolnej ręki, art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych. Poniższe przesłanki są spełnione w przypadku wykonawcy, któremu zamawiający zamierza udzielić zamówienia:
1) zamawiający sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej osoby prawnej;
2) ponad 90% działalności kontrolowanej osoby prawnej dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez zamawiającego sprawującego kontrolę, o której mowa w pkt 1;
3) w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGK.271.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu utwardzenia dojść, chodników, dojazdu i miejsc parkingowych do boiska i zaplecza sportowego w miejscowości Brzozowo z kostki betonowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminna Spółka Komunalna w Kijewie Królewskim

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751568001

7.3.3) Ulica: Szlachecka 1

7.3.4) Miejscowość: Kijewo Królewskie

7.3.5) Kod pocztowy: 86-253

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310260,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-18
2023-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane