Wykonanie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych na terenie Powiatu Trzebnickiego w sezonie zimowym 2023/2024 z podziałem na zadania

Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00541536
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-08 14:11
Lokalizacja
Trzebnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9151626021
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

5 przyznanych

MAGDALENA KWIECIEŃWisznia Mała, PL
166 200 PLN
ZDZISŁAW TARNOWSKIŻmigród, PL
180 360 PLN
MAŁGORZATA WYPARTGłuchów Dolny, PL
167 400 PLN
WOJCIECH RAPPCzeszów, PL
170 200 PLN
PAWEŁ OKOŃSKICerekwica, PL
167 400 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.