Remont sali obsługi mieszkańców oraz dachu w budynku Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przy al. ,,Solidarności” 90 w Warszawie – numer postępowania 57/ZP/23.

Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00541610
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00541610/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-08 14:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b4ced4b4-6f29-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

EWELINA KRUSZEWSKA-ŻACZEKBielawa, PL · lot 0
67 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00541610 z dnia 2023-12-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali obsługi mieszkańców oraz dachu w budynku Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przy al. ,,Solidarności” 90 w Warszawie – numer postępowania 57/ZP/23.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.3.) Oddział zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa, Dzielnica Wola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000184

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. "Solidarności" 90

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-003

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wola.zzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont sali obsługi mieszkańców oraz dachu w budynku Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy przy al. ,,Solidarności” 90 w Warszawie – numer postępowania 57/ZP/23.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b4ced4b4-6f29-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00541610

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00518899/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.23 Remonty pomieszczeń biurowych w siedzibie Urzędu, al. "Solidarności" 90

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00456749

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 57/ZP/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 269300,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 58933,45 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych, w szczególności: remont sufitu podwieszonego w sali Wydziału Obsługi Mieszkańców. Wymianie podlegają wszystkie płyty dekoracyjne w suficie modułowym. Sama konstrukcja sufitu podlega czyszczeniu poprzez przemycie środkami czyszczącymi. Kratki wentylacyjne i anemostaty należy zdemontować, umyć i zamontować ponownie. Wszystkie oprawy oświetleniowe, oprawy ewakuacyjne i kierunkowe oraz kamery i czujki pozostają bez zmian. Trzeba je zabezpieczyć na czas prac remontowych.
Na dachu wokół doświetli należy wykonać doszczelnienie z samoprzylepnej taśmy. Taśma uszczelniająca z bitumu modyfikowanego kauczukiem z jednej strony wzmocniona folią aluminiową. Po wykonaniu doszczelnienia świetlików należy pomalować powierzchnię sufitu z likwidacją zacieków.
2. Charakterystyka obiektu.
Przedsięwzięcie polega na przeprowadzeniu robót remontowych w pomieszczeniu sali obsługi mieszkańców Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Budynek zlokalizowany jest na działce nr 114 w obrębie 6-02-07 w Warszawie przy al. Solidarności 90. Zakres planowanych robót obejmuj wyłącznie wewnętrzną część budynku. Wykonanie prac remontowych ma poprawić stan i funkcjonalność sufitu.
3. Roboty budowlane będą prowadzone w czynnym obiekcie, będącym budynkiem użyteczności publicznej poza godzinami pracy urzędu, czyli po godzinie 16-tej od wtorku do piątku, po godzinie 18-tej w poniedziałki oraz w weekendy. Zamawiający oświadcza, a Wykonawca przyjmuje do wiadomości, że nie przewiduje się wyłączenia z funkcjonowania czynnego obiektu. Organizacja robót musi uwzględniać specyfikę obiektu, wynikające stąd ograniczenia i nie może zakłócać pracy placówki.
4. Szczegółowy opis, zakres oraz sposób wykonania i odbioru przedmiotu zamówienia określają:
1) Załącznik nr 3 do SWZ obejmujący:
a) przedmiary robót, służące do celów informacyjnych;
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych;
c) rysunek nr 1.
2) projektowane postanowienia umowy – wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
5. Informacja o podziale/braku podziału zamówienia na części. Zamawiający dokonał podziału zamówienia związanego z robotami budowlanymi w zakresie remontu pomieszczeń biurowych w siedzibie Urzędu przy al. ,,Solidarności” 90 z których każda stanowi przedmiot oddzielnego postępowania. Niniejsze postępowanie dotyczy jednej z ww. części zamówienia.
6. Zgodnie z treścią § 3 ust. 2 wzoru umowy, Wykonawca zobowiązany jest do posiadania polisy odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 100.000,00 zł (słownie: sto tysięcy zł 00/100), przez cały okres trwania umowy.
7. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie udzielanego zamówienia kwotę brutto 72 488,14zł.
8. Gwarancja:
Wykonawca udzieli gwarancji na wykonane roboty budowlane na okres minimum 36 miesięcy. Wykonawca może zaproponować wydłużenie okresu gwarancji do 60 miesięcy.
Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane stanowi kryterium oceny ofert – patrz Rozdział XIV SWZ.
9. Zamawiający nie wymaga odbycia wizji lokalnej.
10. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
11. Podwykonawcy: wszelkie regulacje i wymagania dotyczące podwykonawstwa, Zamawiający zawarł we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 143616,44 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ewelina Kruszewska-Żaczeki E.R.A. SERVICE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752304427

7.3.4) Miejscowość: Bielawa

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67400,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 dni

2023-12-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane