„Przebudowa chodników w ul. Szkolnej w Głownie”

Gmina Miasta Głowno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00543650
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00543650/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-11 12:16
Lokalizacja
Głowno, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f101293b-6686-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7331345529
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

ZBIGNIEW SKRZATEKGałków Duży, PL · lot 0
344 400 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00543650 z dnia 2023-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa chodników w ul. Szkolnej w Głownie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Głowno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057684

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Młynarska 15

1.5.2.) Miejscowość: Głowno

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-015

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ajaniak@glowno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glowno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://glowno.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa chodników w ul. Szkolnej w Głownie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f101293b-6686-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00543650

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00526773/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa chodników w Głownie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00433826

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.45.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 670625,17 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 273235,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

W zakresie zamówienia znajduje się odsunięty od jezdni obustronny chodnik o nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm (kostka szara) o szerokości od 1,50 m do 2,50 m ze spadkiem poprzecznym wynoszącym 2 % w kierunku jezdni oraz zjazdy o nawierzchni z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm (kostka czerwona) i spadkach podłużnych wynoszących 0,5 – 5,0 % w kierunku jezdni. Należy ograniczyć obustronnie chodnik oraz zjazdy od strony działek prywatnych i na skosach obrzeżami betonowymi 8 x 30 cm na ławie betonowej z oporem, wyniesionymi o 0 cm w stosunku do nawierzchni chodnika i zjazdów. Na włączeniu zjazdów indywidualnych do jezdni zaprojektowano skosy w stosunku n : m, gdzie n = m = 1,50 m. Przebudowywany chodnik oraz zjazdy należy dostosować wysokościowo do nowej niwelety jezdni, przyległych budynków, ogrodzeń, bram wjazdowych, dojść do furtek, zjazdów oraz terenu przyległego.
Dane dot. zakresu:
- wycinka drzew wraz z usunięciem pni – 8 szt.
- demontaż istniejących krawężników- ok. 399 mb
- budowa krawężników na ławie betonowej z oporem - ok 399 mb
- demontaż istniejących chodników i zjazdów do posesji - ok 818 m2
- budowa nowych chodników z kostki betonowej gr 6 cm - ok 545 m2
- budowa zjazdów do posesji z kostki betonowej gr 8 cm - ok 282 m2
- budowa kanału technologicznego o długości ok 152 m
Dodatkowo w ramach zadania należy wyregulować urządzenia obce w odniesieniu do nowej nawierzchni jezdni, chodnika, zjazdów i zieleńca, a istniejące zieleńce odtworzyć po robotach budowlanych. Projektowane krawężniki i obrzeża należy obsypać ziemią oraz dowiązać je do istniejącego terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344400,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 613770,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344400,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI BUDOWLANE KAL-BRUK SKRZATEK ZBIGNIEW

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731992770

7.3.3) Ulica: GAŁKÓWEK PARCELA 38

7.3.4) Miejscowość: GAŁKÓW DUŻY

7.3.5) Kod pocztowy: 95-041

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344400 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane