Modernizacja głównych ciągów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych w budynkach Szpitala w ramach zadania pn. WPMRiM SU Nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy – tryb zaprojektuj i wybuduj

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00544173
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00544173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-11 13:32
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1fa996d9-5b90-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8790177291
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneUsługi naprawcze i konserwacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00544173 z dnia 2023-12-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja głównych ciągów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych w budynkach Szpitala w ramach zadania pn. WPMRiM SU Nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy – tryb zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00000132400037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 13

1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz

1.5.3.) Kod pocztowy: 85-067

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@cm.umk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.cm.umk.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1fa996d9-5b90-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja głównych ciągów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych w budynkach Szpitala w ramach zadania pn. WPMRiM SU Nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy – tryb zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1fa996d9-5b90-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00544173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00317804/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Modernizacja głównych ciągów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych w budynkach Szpitala w ramach zadania pn. WPMRiM SU Nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy – tryb zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00422123

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AKDR-01.261.2.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 3898747,36 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Modernizacja głównych ciągów instalacyjnych wodno-kanalizacyjnych w budynkach Szpitala w ramach zadania pn. WPMRiM SU Nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy – tryb zaprojektuj i wybuduj.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczono w załączniku 4 do SWZ – Dokumentacja Techniczna.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy na podstawie art. 260 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą”, informuje, że unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3 ponieważ oferta z najniższą ceną (TOPATOTERA Sp. z o.o., ul. Floriana 7, 44-190 Knurów – 4 510 230,00 PLN) przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (2 500 000,00 PLN).
2023-12-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane