Sporządzenie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego terenów gminy Długołęka z podziałem na pięć części
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00544441
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-11 14:10
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi planowania przestrzennego
Wykonawcy
4 przyznane
DAMIAN MALESZAKKielce, PL
44 280 PLNSABINA GONTAREWICZSOKOŁOWICE 119H, PL
44 433,75 PLNWROCŁAWSKIE BIURO URBANISTYKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
61 500 PLNSABINA GONTAREWICZSOKOŁOWICE 119H, PL
44 433,75 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.