Odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne
Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00112927
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00112927/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-20 10:56
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0f231a5-6fdb-443b-a4f1-774398225bf0
- Identyfikator
- 5932268695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00112927 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192471199
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rokicka 5A
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zuostczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zuostczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0f231a5-6fdb-443b-a4f1-774398225bf01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0f231a5-6fdb-443b-a4f1-774398225bf0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00112927
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086672
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PN/2/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór przez Wykonawcę z terenu zakładu unieszkodliwiania odpadów prowadzonego przez Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. w Tczewie przy ul. Rokickiej odpadów niebezpiecznych oraz innych niż niebezpieczne sklasyfikowanych w kodach 150110*, 200128, 200132, w celu poddania ich procesom odzysku polegającego na ich przetwarzaniu i przygotowaniu do dalszego odzysku, w tym recyklingu, bądź unieszkodliwieniu, zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę.
2. Szacowana ilość odpadów – do 54,5 Mg.
Przewidywane do zagospodarowania ilości odpadów, stanowiących przedmiot zamówienia:
150110* – 7,5 Mg
200128 – 42 Mg
200132 – 5 Mg
Minimalna wielkość zakresu świadczenia niniejszej usługi (ilość odbieranych odpadów) wynosi do 50% szacunkowej ilości odpadów wskazanej
powyżej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Ceny we wszystkich ofertach złożonych w postępowaniu są wyższe od kwoty jaką zamawiający miał zamiar przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający podjął decyzję o nie podwyższeniu kwoty zaplanowanej w oparciu o analizę cen rynkowych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232915,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 444630,60 PLN
| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |