Kompleksowa dostawa gazu ziemnego grupy E (wysokometanowy) do nieruchomości Krajowego Centrum Hodowli Zwierząt
Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00545296
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-12 08:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272529237
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gaz ziemnyPrzesył gazu
Wykonawcy
3 przyznane
PGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w WarszawieWarszawa, PL
187 417,91 PLNPGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w WarszawieWarszawa, PL
187 417,91 PLNPGNiG Obrót Detaliczny spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w WarszawieWarszawa, PL
187 417,91 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.