„Roboty remontowo-budowlane budynku użytkowo – mieszkalnego położonego w miejscowości Brzesko nr 59”

Gmina Pyrzyce

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00545302
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00545302/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-12 08:30
Lokalizacja
Pyrzyce, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-82169f9a-837f-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8531456990
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie stolarki budowlanejInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychKładzenie zaprawy i rynien

Wykonawcy

1 przyznane

NORBERT WOŹNIAKPyrzyce, PL · lot 0
225 090 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00545302 z dnia 2023-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Roboty remontowo-budowlane budynku użytkowo – mieszkalnego położonego w miejscowości Brzesko nr 59”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pyrzyce

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685711

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1

1.5.2.) Miejscowość: Pyrzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 091/39 70 310

1.5.8.) Numer faksu: 091/39 70 314

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pyrzyce.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pyrzyce.um.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/um_pyrzyce/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Roboty remontowo-budowlane budynku użytkowo – mieszkalnego położonego w miejscowości Brzesko nr 59”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82169f9a-837f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00545302

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00039509/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Roboty remontowo-budowlane budynku użytkowo-mieszkalnego położonego w miejscowości Brzesko nr 59

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00493879

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PNiGM.271.28.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pn.: „Roboty remontowo-budowlane budynku użytkowo – mieszkalnego położonego w miejscowości Brzesko nr 59”

Budynek zlokalizowany jest w miejscowości Brzesko 59, na działce nr 779/2 obręb 0016 Brzesko gmina Pyrzyce.
2. Zamówienie obejmuje:
Przeprowadzenie prac remontowych ściany zewnętrznej – południowej 21,0 x 8,0 m oraz remont stropodachu o wym. 12,0 m x 21,0 m.
Przedmiot zamówienia obejmuje również zabezpieczenie terenu robót, roboty tymczasowe, towarzyszące itp.
2.1. Zakres prac remontowych ściany zewnętrznej – południowej 21,0 x 8,0 m:
1) roboty remontowe części pokrycia dachowego pasa szerokości ok. 3,0 m,
2) rozbiórka pasa pokrycia dachowego z papy o szerokości ok. 3m
3) obróbki blacharskie pasa nadrynnowego, rynny dachowej, gzymsów, rur spustowych
4) wykonanie i montaż obróbek blacharskich pasa nadrynnowego, rynny dachowej, gzymsów i rur spustowych,
5) wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej x2 szerokości ok. 3,0,
6) zeskrobanie starej farby + mycie ścian i sufitów,
7) uzupełnienie tynku ścian, sufitów i gzymsu, gruntowaniex2, malowanie sufitów,
8) zakup i montaż stolarki okiennej PCV 1,8 x 1,75 szt. 2
9) montaż ocieplenia wraz z wyprawą tynkarską, oczyszczenie i malowanie balustrad i drzwi zewnętrznych,
10) wymiana parapetów zewnętrznych, obróbek blacharskich loggi,
11) cokół ocieplenie oraz wyprawa tynkarska wodoszczelna,
12) opaska odwodnieniowa ściany fundamentowej od strony elewacji południowej,
13) wywiezienie odpadów budowlanych po robotach do punktu utylizacji i odbioru odpadów.

2.2. Zakres prac remontowych stropodachu o wym. 12,0 m x 21,0 m
1) rozbiórka instalacji odgromowej,
2) rozbiórka pokrycia papowego stropodachu wraz z wywozem,
3) Rozbiórka obróbek blacharskich (kominów, murków ogniowych, pasów nadrynnowych, gzymsów, rynien i rur spustowych),
4) wykonanie uzupełnienia tynków kominów ponad dachem,
5) uzupełnienie czapek kominkowych betonowych,
6) wykonanie i montaż obróbek blacharskich (kominów, murków ogniowych, pasów
nadrynnowych, gzymsów, rynien i rur spustowych),
7) wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej x2,
8) uzupełnienie instalacji odgromowej dachu i ścian,
9) wywiezienie odpadów budowlanych po robotach do punktu utylizacji i odbioru odpadów.

3. Zamawiający nie posiada przedmiarów ani dokumentacji projektowo – kosztorysowej. Podane wartości są orientacyjne. Oferent winien skorygować podane wartości przed przystąpieniem do złożenia ofert.

4. Zamawiający zaleca dokonanie wizji lokalnej na własny koszt Wykonawcy.

5. W celu wykonania pomiarów należy umówić się telefonicznie pod nr: 91 39 70 359 z pracownikiem Wydziału Planowania, Nieruchomości i Gospodarki Mieszkaniowej.

Pomiary mogą być wykonane w dni powszednie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 15:00.
Ponadto przedmiot zamówienia obejmuje:
1) ustanowienie kierownika robót budowlanych,

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261300-7 - Kładzenie zaprawy i rynien

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 225090,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 225090,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-SERVIS Norbert Woźniak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:8531335631

7.3.3) Ulica: ul. Szczecińska 2

7.3.4) Miejscowość: Pyrzyce

7.3.5) Kod pocztowy: 74-200

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 225090,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2023-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane