„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Izbica oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w 2025 r”
GMINA IZBICA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00113003
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00113003/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-20 11:20
- Lokalizacja
- Izbica-Wieś, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfee4b29-45c3-4cd1-91f8-c4d29f4247f6
- Identyfikator
- 5641750513
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00113003 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Izbica oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w 2025 r”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA IZBICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950371703
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gminna 4
1.5.2.) Miejscowość: Izbica-Wieś
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-375
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugizbica@mbnet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugizbica.bip.e-zeto.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cfee4b29-45c3-4cd1-91f8-c4d29f4247f61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Izbica oraz prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w 2025 r”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfee4b29-45c3-4cd1-91f8-c4d29f4247f6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113003
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00061507/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenu Gminy Izbica w roku 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637121
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Gmina Izbica - Zamawiający sprawuje nad Wykonawcą kontrolę odpowiadającą kontroli
sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele
strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami Przedsiębiorstwa. Ponad
90% działalności Gminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej dotyczy zadań
powierzonych jej przez Zamawiającego - Gminę Izbica sprawującą kontrolę nad
Przedsiębiorstwem. W kontrolowanym Przedsiębiorstwie nie ma bezpośredniego udziału
kapitału prywatnego. Przesłanki - art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy Prawo zamówień publicznych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług polegających na:
odbiorze i zagospodarowaniu całej ilości odpadów komunalnych od właścicieli wszystkich nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Izbica z następujących miejscowości: Bobliwo, Dworzyska, Izbica Osada, Izbica Wieś, Mchy, Orłów Drewniany, Orłów Drewniany Kolonia, Orłów Murowany, Orłów Murowany Kolonia, Ostrzyca, Ostrówek, Romanów, Tarnogóra, Tarnogóra Kolonia, Tarzymiechy Pierwsze, Tarzymiechy Drugie, Tarzymiechy Trzecie, Topola, Stryjów, Wirkowice Pierwsze, Wirkowice Drugie, Wólka Orłowska, Kryniczki, Majdan Krynicki, Wał, Zalesie.
Prowadzeniu Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Izbica. W ramach prowadzenia PSZOK
4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90511000-2 - Usługi wywozu odpadów
90512000-9 - Usługi transportu odpadów
90513100-7 - Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych
90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminnym Przedsiębiorstwem Gospodarki komunalnej Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 564-16-56-895
7.3.4) Miejscowość: Ostrzyca
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1203120,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2025-01-01 do 2025-12-31| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |