Usługa szkoleniowa dla osób bezrobotnych pn. „Kurs elektryka budowlanego z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV oraz z modułem kompetencji cyfrowych”

POWIATOWY URZĄD PRACY W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00113010
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00113010/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-20 11:21
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e35d5c6e-9db2-4271-960b-42fd63d26b63
Identyfikator
7451630072
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego

Wykonawcy

1 przyznane

WARMIŃSKO - MAZURSKI ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W OLSZTYNIEOlsztyn, PL · lot 0
35 266,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00113010 z dnia 2025-02-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa szkoleniowa dla osób bezrobotnych pn. „Kurs elektryka budowlanego z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV oraz z modułem kompetencji cyfrowych”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W SZCZYTNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510931548

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Pola 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pup@pup.szczytno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczytno.praca.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e35d5c6e-9db2-4271-960b-42fd63d26b63

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa szkoleniowa dla osób bezrobotnych pn. „Kurs elektryka budowlanego z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV oraz z modułem kompetencji cyfrowych”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e35d5c6e-9db2-4271-960b-42fd63d26b63

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113010

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063900/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.14 Usługi szkoleniowe w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia szkolenia "Kurs elektryka budowlanego z uprawnieniami elektroenergetycznymi do 1 kV"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00681780

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CAZ.2630.7.2024.SZ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa szkoleniowa dla skierowanych osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Szczytnie. Zamówienie dotyczy organizacji i przeprowadzenia szkolenia grupowego w zakresie: „KURS ELEKTRYKA BUDOWLANEGO Z UPRAWNIENIAMI ELEKTROENERGETYCZNYMI DO 1 KV ORAZ Z MODUŁEM KOMPETENCJI CYFROWYCH”.
2. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy, umiejętności oraz uprawnień kwalifikacyjnych w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 kV, oraz wsparcie osób na rynku pracy w zakresie rozwijania kompetencji cyfrowych. Szkolenie kończy się egzaminem państwowym i uzyskaniem świadectwa kwalifikacyjnego do wykonywania pracy na stanowisku EKSPLOATACJI w zakresie: obsługa, konserwacja.
3. Liczba godzin zegarowych szkolenia przypadająca na każdego uczestnika:
68 godzin zegarowych.
4. Planowana liczba osób objętych szkoleniem: od 6 do 10 osób bezrobotnych
(w zależności od wyników rekrutacji), które uzyskają pozytywne orzeczenie lekarskie, wystawione przez lekarza medycyny pracy, o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu objętego szkoleniem; przed szkoleniem urząd pracy skieruje osoby bezrobotne na badania lekarskie do lekarza medycyny pracy.
5. Planowany termin rozpoczęcia szkolenia: styczeń/luty 2025 r.
Zamawiający zastrzega przesunięcie powyższego terminu rozpoczęcia szkolenia, w przypadku problemów z naborem osób bezrobotnych na wskazane szkolenie. Szczegółowy termin zostanie ustalony w zależności od terminu zrekrutowania kandydatów.
6. Miejsce realizacji szkolenia: miasto Szczytno lub Olsztyn (z uwagi na możliwość dojazdu osób bezrobotnych z powiatu szczycieńskiego do miejsca odbywania zajęć szkoleniowych).
7. Forma prowadzenia zajęć: stacjonarnie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46266,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46266,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46266,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510039728

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 35266,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-25

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wartość umowy obejmuje przeszkolenie 7-osobowej grupy bezrobotnych zgodnie z ceną zawartą w ofercie szkolenia - po poprawieniu omyłki w ofercie.
2025-02-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi