Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa z rozbudową zaplecza administracyjnego Miejskiego Schroniska dla Zwierząt

Gmina Miasta Tychy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00545404
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00545404/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-12 08:51
Lokalizacja
Tychy, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bb7bd0db-845e-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6460013450
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne, inżynieryjne i planowaniaRoboty rozbiórkoweFundamentowanieMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty elewacyjnePokrywanie podłóg i ścianKładzenie podłógRoboty izolacyjneInstalowanie ścianek działowychInstalowanie drzwi i okienRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychSieć internetowaUsługi instalowania urządzeń kontrolnych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00545404 z dnia 2023-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa z rozbudową zaplecza administracyjnego Miejskiego Schroniska dla Zwierząt

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Miasta Tychy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255507

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Niepodległości 49

1.5.2.) Miejscowość: Tychy

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 327763808

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umtychy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.umtychy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tychy.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa z rozbudową zaplecza administracyjnego Miejskiego Schroniska dla Zwierząt

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bb7bd0db-845e-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00545404

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026318/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Przebudowa z rozbudową zaplecza administracyjnego Miejskiego Schroniska dla Zwierząt przy ul. Przejazdowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00499333

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.271.54.2023.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonanie prac projektowych
i robót budowlanych dla potrzeb realizacji zadania pn.: „Przebudowa z rozbudową zaplecza administracyjnego Miejskiego Schroniska dla Zwierząt przy ul. Przejazdowej w Tychach”, zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane i aktami wykonawczymi wydanymi na jej podstawie, zgodnie ze sztuką budowlaną i technologią wykonywania robót, a także wytycznymi producentów wyrobów budowlanych i materiałów oraz Ustawą Prawą Zamówień Publicznych.

Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, technologie oraz sposób wykonania robót określa program funkcjonalno-użytkowy pn.: „Przebudowa z rozbudową zaplecza administracyjnego Miejskiego Schroniska dla Zwierząt przy ul. Przejazdowej w Tychach”, opracowany przez Architektoniczną Pracownię Projektową ARCUS S.C. Tychy.

Teren inwestycji nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Dla inwestycji uzyskano Decyzję Nr 115/2023 ustalająca warunki zabudowy dla Gminy Miasta Tychy znak: GWP.6730.58.2023.HZ z dnia 01.08.2023 r.
Zamawiający/użytkownik dysponuje dokumentacją archiwalną stanu istniejącego.

Zamówienie obejmuje między innymi:
1. opracowanie projektu budowlanego wielobranżowego na podstawie założeń programu funkcjonalno-użytkowego (materiały do projektowania wykonawca uzyskuje we własnym zakresie),
2. uzyskanie wszystkich niezbędnych uzgodnień, warunków, opinii, zgód, ekspertyz oraz decyzji administracyjnych pozwalających na wykonanie ww. zakresu robót, w tym pozwolenia na budowę,
3. kompleksowe wykonanie zaprojektowanych robót wraz z robotami towarzyszącymi i tymczasowymi na podstawie opracowanej dokumentacji i zgodnie z uzyskaną Decyzją o pozwoleniu na budowę,
4. sprawowanie nadzoru autorskiego przez okres trwania inwestycji,
5. zapewnienie nadzorów specjalistycznych nad realizacją robót budowlanych,
6. uzyskanie pozwolenia na użytkowanie,
7. przeszkolenie wskazanych przez użytkownika pracowników w zakresie obsługi zabudowanych instalacji,
8. obsługę geodezyjną zadania (siłami własnymi lub przez uprawnioną osobę trzecią) wraz z uzupełnieniem mapy zasadniczej (pomiar geodezyjny powykonawczy) – 3 egz. Należy przekazać zamawiającemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262210-6 - Fundamentowanie

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

32412110-8 - Sieć internetowa

51220000-0 - Usługi instalowania urządzeń kontrolnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Art. 255 pkt 1) ustawy Pzp - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

W postępowaniu nie złożono żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2023-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane