Remont boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej
GMINA MAŁKINIA GÓRNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00545479
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00545479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-12 09:07
- Lokalizacja
- Małkinia Górna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f43395f-7a25-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7591624930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00545479 z dnia 2023-12-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAŁKINIA GÓRNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667920
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przedszkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Małkinia Górna
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29 644 80 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@malkiniagorna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malkiniagorna.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f43395f-7a25-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f43395f-7a25-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00545479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00023203/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Remont boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00476007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INT 271.07.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest Remont boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej
Zadanie obejmuje remont nawierzchni ogólnodostępnego boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej znajdującej się na ulicy Leśnej 15, 07-320 Małkinia Górna. Boisko to zostało wybudowane w 2010 roku. Wymiary boiska wynoszą 30,00m x 60,00m. Boisko dostosowane jest do gry w piłkę nożną. W zakres remontu boiska wchodzi:
1. Demontaż istniejącej nawierzchni z sztucznej trawy syntetycznej, która obecnie nie nadaje się do dalszej eksploatacji oraz jej utylizacja
2. Następnie uzupełnione zostaną ubytki podbudowy boiska z zachowaniem 0,5% spadku.
3. W kolejnym etapie zostanie ułożona nowa nawierzchnia z sztucznej trawy wraz z liniami boiska.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77320000-9 - Usługi utrzymania terenów sportowych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zawiadamia, iż unieważnia przedmiotowe postępowanie pn. : „Remont boiska piłkarskiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Małkini Górnej” .” prowadzanym przez Gminę Małkinia na podstawie art. 255 pkt.3 ustawy PZP „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty” Zamawiający zamierzał na powyższe zadanie przeznaczyć kwotę w wysokości 467 500,00 zł brutto. Oferta z najniższą ceną opiewała na kwotę 604 741,80 zł brutto.| 2023-12-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |