Modernizacja terenów utwardzonych na obszarze Gminy Miasto Zgierz: Zamówienie powtórzone do zamówienia nr PŚ.271.12.2023

Gmina Miasto Zgierz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00546470
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00546470/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-12 11:58
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-670bfa08-98d8-11ee-9ee7-e2087ac16d09
Identyfikator
7322037248
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie budowy drógUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

DOROTA KURCZEWSKAŁódź, PL · lot 0
939 999,21 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00546470 z dnia 2023-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja terenów utwardzonych na obszarze Gminy Miasto Zgierz: Zamówienie powtórzone do zamówienia nr PŚ.271.12.2023

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zgierz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057721

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Jana Pawła II 16

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@umz.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zgierz.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja terenów utwardzonych na obszarze Gminy Miasto Zgierz: Zamówienie powtórzone do zamówienia nr PŚ.271.12.2023

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-670bfa08-98d8-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00546470

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Postępowanie zostanie przeprowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie przepisu art. 305 ust. 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Prawo zamówień publicznych, tj.: „w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robot budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.”

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PŚ.271.40.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja terenów utwardzonych realizowana w dwóch zadaniach:
Zadanie nr 1 Modernizacja terenów utwardzonych na obszarze osiedla „Okrzei” w Zgierzu w ramach zadania pn.: Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Miasto Zgierz.
Zadanie nr 2 Wymiana nawierzchni asfaltowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Zgierzu, pod budowę miasteczka ruchu w ramach zadania " Poprawa bezpieczeństwa i edukacja komunikacyjna niechronionych uczestników ruchu na terenie Gminy Miasto Zgierz ".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FUENTE- DOROTA KURCZEWSKA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 732-107-92-62

7.3.3) Ulica: ul. Rąbieńska 134

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 94-409

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 939999,21 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-15

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Nazwa i miejsce realizacji zamówienia: Modernizacja terenów utwardzonych na obszarze Gminy Miasto Zgierz:
Zadanie nr 1 Modernizacja terenów utwardzonych na obszarze osiedla „Okrzei” w Zgierzu w ramach zadania pn.: Budowa i modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Miasto Zgierz.
Zadanie nr 2 Wymiana nawierzchni asfaltowej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Zgierzu, pod budowę miasteczka ruchu w ramach zadania " Poprawa bezpieczeństwa i edukacja komunikacyjna niechronionych uczestników ruchu na terenie Gminy Miasto Zgierz ".
Zamówienie powtórzone do zamówienia nr PŚ.271.12.2023
2023-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane