AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ W RAMACH ZADANIA PN. „POPRAWA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH POWIATU TCZEWSKIEGO - POPRZEZ PRACE BUDOWLANE - ETAP II”
Powiat Tczewski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00113118
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00113118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-20 11:42
- Lokalizacja
- Tczew, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8ddf4d6e-c284-4c75-b582-54eaa42a9a5f
- Identyfikator
- 5932140707
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00113118 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ W RAMACH ZADANIA PN. „POPRAWA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH POWIATU TCZEWSKIEGO - POPRZEZ PRACE BUDOWLANE - ETAP II”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Tczewski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675267
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piaskowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Tczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@powiat.tczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiat.tczew.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_tczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
AKTUALIZACJA DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ W RAMACH ZADANIA PN. „POPRAWA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH POWIATU TCZEWSKIEGO - POPRZEZ PRACE BUDOWLANE - ETAP II”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ddf4d6e-c284-4c75-b582-54eaa42a9a5f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00028022/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Aktualizacja dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania pn. "Poprawa jakości...", Część II - utworzenie pracowni dydaktycznych, klatki schodowej oraz Sali...
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych Powiatu Tczewskiego – poprzez prace budowlane – etap II”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00094766
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 71500,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1 Przedmiot zamówienia obejmuje czynności projektowe w zakresie dwóch tematów wykonawczych w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Parkowej 1 w Tczewie, które dla potrzeb procedury przetargowej i opisu przedmiotu zamówienia określono jako „zakresy”:
1) Zakres 1 – dotyczy aktualizacji posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej pn. „Przebudowa poddasza i wybranych elementów zewnętrznych budynku Zespołu Szkół Technicznych w Tczewie” w ramach zadania pn. „Poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadpodstawowych Powiatu Tczewskiego – poprzez prace budowlane – etap II”.
2) Zakres 2 – dotyczy opracowania kompleksowej dokumentacji projektowej dla przebudowy portierni, zmieniając jej funkcję na pomieszczenie techniczne oraz przewidując budowę nowej, przeszklonej portierni.
4.2 Dokumentacja projektowa dla obu zakresów powinna być opracowana zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi, przepisami prawa budowlanego oraz najlepszymi praktykami inżynierskimi. Dodatkowo, dokumentacja musi uwzględniać specyficzne wymagania użytkowe i techniczne związane z realizowanym przedsięwzięciem. W szczególności dokumentacja projektowa powinna być zgodna z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi (PPOŻ) (dotyczy całego budynku szkoły, nie tylko poddasza), które muszą zostać szczegółowo uwzględnione, a przedmiot zamówienia dostosowany do aktualnych wymogów oraz standardów bezpieczeństwa.
4.3 Zamówienie obejmuje także pełnienie nadzoru autorskiego nad oboma zakresami podczas realizacji robót budowlanych, polegającego w szczególności na stwierdzeniu w toku ich wykonywania zgodności realizacji z projektem, uzgadnianiu możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do przewidzianych w dokumentacji projektowej – w terminie od dnia rozpoczęcia realizacji robót budowlanych do dnia podpisania przez strony protokołu odbioru końcowego robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |