Termomodernizacja, przebudowa, nadbudowa oraz rozbudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku ul. Szosa Gdańska 57, Gmina Osielsko

Gmina Osielsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00547192
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00547192/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-12 13:43
Lokalizacja
Osielsko, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d049d06c-6120-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5542832610
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PRO-ECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCIGdynia, PL · lot 0
2 502 189,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00547192 z dnia 2023-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja, przebudowa, nadbudowa oraz rozbudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku ul. Szosa Gdańska 57, Gmina Osielsko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osielsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350688

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szosa Gdańska 55A

1.5.2.) Miejscowość: Osielsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 86-031

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@osielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.osielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d049d06c-6120-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja, przebudowa, nadbudowa oraz rozbudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku ul. Szosa Gdańska 57, Gmina Osielsko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d049d06c-6120-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00547192

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00044715/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Termomodernizacja, przebudowa, nadbudowa oraz rozbudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00423621

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiZP.271.B.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2421073,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja, przebudowa, nadbudowa oraz rozbudowa budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku, zgodnie z załączoną dokumentacją projektową, oraz szczegółową specyfikacją wykonania i odbioru robót w zakresie:
1. architektoniczno - budowlanym,
2. konstrukcyjnym,
3. branży elektrycznej ogólnego przeznaczenia,
4. branży sanitarnej,
5. zagospodarowanie terenu
6. obsługa geodezyjna i inwentaryzacja powykonawcza,
7. Protokoły badań i sprawdzeń:
a. przewodów kominowych,
b. instalacji elektrycznej,
c. wentylacji,
d. instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej,
e. przyłączy.
Zakres robót budowlanych dotyczących zagospodarowania terenu oraz budynku obejmuje m.in.:
- przebudowę budynku istniejącego (rozbiórkę części istniejących ścian, rozbiórkę istniejących schodów, rozbiórkę istniejących stropodachów, wydzielenie nowych pomieszczeń, remont istniejących pomieszczeń, przebudowę części posadzek, przebudowę stropów, wymianę wewnętrznej stolarki drzwiowej, wykonanie nowych otworów w istniejących ścianach),
- nadbudowę części parterowej budynku o piętro,
- rozbudowę budynku od strony północnej o wiatrołap i klatkę schodową,
- termomodernizację budynku (ocieplenie oraz wymiana stolarki okiennej i drzwiowej),
- wykonanie izolacji przeciwwilgociowej istniejących fundamentów,
- wykonanie nowych instalacji elektrycznych,
- wykonanie nowych instalacji telekomunikacyjnych,
- wykonanie nowych instalacji wodnych,
- wykonanie nowych instalacji kanalizacyjnych,
- wykonanie nowych instalacji centralnego ogrzewania,
- wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła,
- wykonanie instalacji klimatyzacji,
- wykonanie instalacji przeciwpożarowych,
- wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
- rozbiórka istniejących utwardzeń terenu kolidujących z planowana inwestycją,
- nowe utwardzenia terenu t.j.
- chodnik / dojście oraz pochylnia dla osób niepełnosprawnych z kostki brukowej gr. 6cm,
- droga wewnętrzna z kostki brukowej gr. 8cm – wymiana obecnych płyt ażurowych na kostkę betonową,
- przyłącze kanalizacji sanitarnej dla projektowanej rozbudowy,
- przełożenie, uzupełnienie zapadniętej opaski wokół budynku.

UWAGA
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP)

Uwagi:
- Wykonawca w ramach zadania zobowiązany jest do ujęcia w ofercie wykonania instalacji fotowoltaicznej z blokadą, w zawiązku z tym należy zastosować odpowiedni falownik. Zamawiający nie będzie oddawał energii do sieci energetycznej,

- Wizja lokalna - zaleca się, aby każdy z Wykonawców dokonał wizji lokalnej celem sprawdzenia warunków, związanych z wykonaniem zadania, będącego przedmiotem zamówienia oraz celem uzyskania dodatkowych informacji koniecznych i przydatnych do przygotowania oferty, gdyż wyklucza się możliwość roszczeń Wykonawcy z tytułu błędnego skalkulowania ceny lub pominięcia elementów niezbędnych do wykonania umowy; koszt wizji lokalnej po stronie Wykonawcy.
Odbycie wizji lokalnej możliwe jest do dnia 18.10.2023 r. po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym : Dominika Wiśniewska tel.: 52 324 18 60

Uwagi:
Przedmiot zamówienia nie obejmuje wykonania:
1. instalacji kontroli dostępu,
2. Oświetlenia na scenie,
3. Kolumn głośnikowych na scenie.

Zmiany w przedmiocie zamówienia względem dokumentacji projektowej:
1. Gniazda wtykowe i zasilanie – według załączonych rysunków – zał. Nr 1 i 2,
2. Zastosowanie wysokiej szafy krosowej (60x60x200cm),
3. Istniejący kabek multikor wymienić na nowy, min. 20 kanałów wg załączonego rysunku – zał. Nr 3.
4. Instalacja strukturalna – zaplanować punkty dostępowe WI-FI (ACCES POINT) pom. 1.6, 1.8, 1.11, 1.12, 2.3.

Wykonawca zobowiązany jest do ujęcia w ofercie robót budowlanych związanych z zabudową instalacji.

Warunki dotyczące zapewnienia dostępności przedmiotu zamówienia dla osób ze szczególnymi potrzebami zostały określone w dokumentacji projektowej.

Szczegółowy zakres ww. robót określają: dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2502189,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4797000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2502189,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRO-ECO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5862296981

7.3.4) Miejscowość: Gdynia

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2502189,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane