Zakup urządzeń systemu nagłośnienia widowni w sali widowiskowej Domu Kultury "Krzemień" w Szczecinie

Dom Kultury „Krzemień” w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00548005
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00548005/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-12-12 18:58
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f7a7acf-9914-11ee-ba3b-4e891c384685
Identyfikator
9552540704
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wzmacniacze częstotliwości akustycznychSystem nagłaśniającyRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

MARTA GAJEWSKABoleszkowice, PL · lot 0
300 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00548005 z dnia 2023-12-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup urządzeń systemu nagłośnienia widowni w sali widowiskowej Domu Kultury "Krzemień" w Szczecinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Kultury „Krzemień” w Szczecinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 385961675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krzemienna 10

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-742

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@krzemien.art

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: krzemien.art

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


kultura

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup urządzeń systemu nagłośnienia widowni w sali widowiskowej Domu Kultury "Krzemień" w Szczecinie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f7a7acf-9914-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00548005

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio, w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
W poprzednim postępowaniu publicznym nr 1/2023 - nr Ogłoszenia o zamówieniu 2023/BZP 00462270/01, nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-ca4d6cb8-7355-11ee-9aa3-96d3b4440790

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń systemu nagłośnienia widowni w sali widowiskowej Domu Kultury "Krzemień" w Szczecinie.
Wykonawca, na podstawie opisu przedmiotu zamówienia oraz dokonanej wizji lokalnej, sporządzi i złoży wraz z ofertą Projekt graficzny, który musi obejmować kubaturę sali widowiskowej oraz musi zawierać skalę, określona w dB SPL, nie mniejszą niż 92 dB SPL 95% pokrycia sali.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32343100-0 - Wzmacniacze częstotliwości akustycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48952000-6 - System nagłaśniający

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MPS Marta Gajewska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5971731507

7.3.4) Miejscowość: Boleszkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 74-407

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

AUDIO PLUS sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 300000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-15
2023-12-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy