Przebudowa chodników na odcinkach DP nr 1780B ul. Długiej w Czeremsze.
POWIAT HAJNOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00548121
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00548121/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-13 07:38
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea28f235-74a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 6030017563
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00548121 z dnia 2023-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa chodników na odcinkach DP nr 1780B ul. Długiej w Czeremsze.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT HAJNOWSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Hajnówce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658580
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Aleksego Zina 1
1.5.2.) Miejscowość: Hajnówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-200
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 85 683 20 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdphajnowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.hajnowka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea28f235-74a2-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa chodników na odcinkach DP nr 1780B ul. Długiej w Czeremsze.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea28f235-74a2-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00548121
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035095/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa chodników na odcinkach DP nr 1780B ul. Długiej w Czeremsze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465577
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.26.26.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 951354,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa chodników na odcinku drogi powiatowej Nr 1780B obejmującym ul. Długą w Czeremsze. Obszar objęty przebudową zlokalizowany jest od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1652B ul. Topolową do skrzyżowania z drogą powiatową (1780B) ul. Wąskotorową i stanowi odcinek o łącznej długości 926,00 m (zakres opracowania od Km 0+000 oś krawędź ulicy Topolowej do K.P.T. w KM 0+926,00). Inwestycja dotyczy przebudowy chodnika lewostronnego na dł. 926,00 m i prawostronnego na dł. 631,00 m.
2. Przedmiot zamówienia musi być wykonany zgodnie z załączoną dokumentacją techniczną obejmującą Projekt wykonawczy, przedmiar robót, SST oraz projekt stałej organizacji ruchu Dokumentacja techniczna została załączona do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia
3. Zakres zamierzenia budowlanego obejmuje:
− wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych, przełożenie odcinka istniejącej nawierzchni chodników i zjazdów (do-stosowanie wysokościowe do przebudowywanych elementów),
− ustawienie krawężników betonowych, obrzeży betonowych,
− budowa dwóch nowych przejść dla pieszych,
− przebudowa istniejących nawierzchni chodników,
− przebudowę istniejących nawierzchni zjazdów (w ciągu chodnika oraz poza krawężnikiem)
− zabezpieczenie kabli doziemnych,
− wykonanie robót wykończeniowych plantowania oraz humusowania terenu poza krawężnikami w pasie drogowym,
− wykonanie poboczy z kruszywa naturalnego,
− ustawienie oznakowania pionowego oraz wymiana istniejącego oznakowania pionowego
− wykonanie poziomego i odnowienie oznakowania istniejącego oznakowania poziomego
4. Zamawiający udostępnia posiadane przedmiary robót jako materiał pomocniczy, mając na uwadze ułatwienie skalkulowania ceny ofertowej. Zamawiający informuje, iż udostępnione przedmiary robót mają za zadanie jedynie ułatwić Wykonawcom skalkulowanie ceny ofertowej, w związku z czym nie będzie miał wpływu na przebieg procesu budowlanego oraz wysokość wynagrodzenia umownego określonego poprzez zryczałtowaną cenę ofertową. Zamawiający informuje, że Wykonawcy powinni skalkulować cenę ofertową w oparciu o dokumentację techniczną.
5. Wykonawca zobowiązany jest do zasięgnięcia we własnym zakresie informacji dotyczącej wbudowanej infrastruktury niezwiązanej z funkcjonowaniem drogi, wbudowanej od czasu stworzenia dokumentacji technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 985636,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1170166,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1170166,02 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowe Kalinowscy Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200340818
7.3.3) Ulica: Fabryka Chemiczna 19
7.3.4) Miejscowość: Hajnówka
7.3.5) Kod pocztowy: 17-200
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1170166,02 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |