Rozbudowa drogi powiatowej 1507C Włóki – Jarużyn – Bydgoszcz na odcinku Włóki- Gądecz - Etap 2A od km 1+775 do km 2+675
Powiat Bydgoski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00548141
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00548141/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-13 07:49
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c086731-771f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9671440699
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00548141 z dnia 2023-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi powiatowej 1507C Włóki – Jarużyn – Bydgoszcz na odcinku Włóki- Gądecz - Etap 2A od km 1+775 do km 2+675
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Bydgoski
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387399775
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Juliusza Słowackiego 3
1.5.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.5.3.) Kod pocztowy: 85-008
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 52 58 35 434
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat.bydgoski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.bydgoski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/8163731.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi powiatowej 1507C Włóki – Jarużyn – Bydgoszcz na odcinku Włóki- Gądecz - Etap 2A od km 1+775 do km 2+6752.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c086731-771f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00548141
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033776/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Rozbudowa drogi powiatowej 1507C Włóki – Jarużyn – Bydgoszcz na odcinku Włóki – Gądecz” – ETAP 2A od km 1+775 do km 2+675
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00485345
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: JO-III.271.1.7.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 4634135,15 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Niniejszy przetarg obejmuje wykonanie robót budowlanych na drodze powiatowej nr 1507C dla Etapu 2A tzn. na odcinku 900 m od km 1+775 do km 2+675.
W ramach opisywanej inwestycji planuje się dostosować istniejącą drogę powiatową do parametrów drogi zbiorczej. Zaprojektowano jezdnię o nawierzchni bitumicznej szerokości 6,0m z obustronnymi poboczami gruntowymi szerokości 1,0m oraz rowami odparowującymi. Wzdłuż drogi, po jej prawej stronie zaprojektowano ścieżkę rowerową o nawierzchni asfaltowej szerokości 2,0m. Na wysokości skrzyżowania z drogą gminną 050266C (km 2+098), zaprojektowano zatokę autobusową z peronem i przejściem dla pieszych, które zostanie doświetlone lampami dedykowanymi LED oraz dodatkowo oznakowane znakami D6 (II gen.) na zielonym (lub żółto-zielonym) odblaskowym tle.
Wzdłuż drogi występuje kilka dróg wewnętrznych oraz dr. gm. grunt., które planuje się połączyć z przedmiotową drogą za pomocą zjazdów publicznych oraz zaprojektowano również zjazdy indywidualne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
44212100-0 - Mosty
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4289779,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6974100 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4289779,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Transpol Lider Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5562762249
7.3.3) Ulica: Łojewo 70
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-101
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
- geodezja,
- tymczasowa organizacja ruchu (projekt)
- tymczasowa organizacja ruchu (oznakowanie podczas prowadzenia robót)
- roboty brukarskie
- skropienia
- wykonanie betonu nawierzchniowego zatoki autobusowej
- urządzenia bezpieczeństwa ruchu SOR
- wykonanie nasadzeń drzew i krzewów
- ustawienie wiat przystankowych
- branża elektryczna (kolizje)
- branża elektryczna (oświetlenie)
- branża mostowa
- kanalizacja deszczowa
- branża teletechniczna
Podwykonawcy nie są znani na etapie podpisywania umowy wskazanych do
zlecenia Podwykonawcom
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4289779,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-01-01 do 2024-10-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
umowa numer 48/2023, JO-III.272.9.2023| 2023-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |