Dostawa sprzętu anestezjologicznego dla potrzeb sali operacyjnej i sali pooperacyjnej Oddziału Kardiochirurgii Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia z Zakładem Opiekuńczo-Leczniczym SPZOZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00549207
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-13 11:36
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781350016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przyrządy używane na salach operacyjnych
Wykonawcy
9 przyznanych
"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
48 455,71 PLNHAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWARAWA MAZOWIECKA,, PL
38 880 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
209 559,42 PLNEDWARDS LIFESCIENCES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
193 428 PLN"PROMED" SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
48 455,71 PLNEDWARDS LIFESCIENCES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
193 428 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
76 680 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
19 210,5 PLNBECTON DICKINSON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
3239,92 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.