Zakup mikrobusa w wersji „long” dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach
STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "TY I JA"
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00113423
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00113423/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-20 12:51
- Lokalizacja
- Brusy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0da21577-802d-4f73-8625-4e520cca7f72
- Identyfikator
- 5552075352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00113423 z dnia 2025-02-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup mikrobusa w wersji „long” dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "TY I JA"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220707812
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ARMII KRAJOWEJ 1
1.5.2.) Miejscowość: Brusy
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-632
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 398 30 53
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: tyija.brusy@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/TYiJA.Brusy/?locale=pl_PL
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0da21577-802d-4f73-8625-4e520cca7f721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
stowarzyszenie
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup mikrobusa w wersji „long” dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0da21577-802d-4f73-8625-4e520cca7f72
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00113423
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088761
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr SON 30/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego 9-cio osobowego mikrobusa w wersji „long” przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym na wózku inwalidzkim w ramach zadania pn. „Zakup mikrobusa w wersji „long” dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach” dofinansowanego w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup nowego 9-cio osobowego mikrobusa w wersji „long” dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym na wózku inwalidzkim dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Brusach.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie unieważniono, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia.| 2025-02-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |