Remont przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 3540W Parznice – Skaryszew w km 0+100
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00549855
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00549855/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-13 13:09
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f5e03e20-9412-11ee-ba3b-4e891c384685
- Identyfikator
- 9482242113
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00549855 z dnia 2023-12-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 3540W Parznice – Skaryszew w km 0+100
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG PUBLICZNYCH W RADOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 672007987
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 24
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pzdp.radom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pzd-radom.finn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f5e03e20-9412-11ee-ba3b-4e891c3846851.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi na terenie powiatu radomskiego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 3540W Parznice – Skaryszew w km 0+1002.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5e03e20-9412-11ee-ba3b-4e891c384685
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00549855
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00042119/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Bieżące utrzymanie dróg powiatowych w 2023 roku na terenie powiatu radomskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00534594
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Łączna wartość zamówień na roboty budowlane obejmujące remonty przepustów przekracza kwotę 130 tys. zł, więc do przeprowadzenia postępowania stosuje się przepisy ustawy Pzp. Jednocześnie wartość zamówienia nie przekracza progu unijnego dla zamówień na roboty budowlane udzielanych przez jednostki samorządu terytorialnego, wobec tego do przeprowadzenia przedmiotowego postępowania stosuje się przepisy określone w art. 266 ustawy Pzp.
W wyniku prowadzonych na bieżąco przeglądów dróg powiatowych stwierdzono uszkodzenie przepustu pod drogą powiatową nr 3540W w m. Parznice. Uszkodzenie stanowi zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego, więc konieczna jest natychmiastowa naprawa uszkodzonego elementu drogi. Wobec powyższego zostały spełnione przesłanki do udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp,
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.I.261.27.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 40715,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu przepustu w ciągu drogi powiatowej nr 3540W Parznice – Skaryszew w km 0+100, w związku ze stwierdzonym uszkodzeniem przepustu i koniecznością natychmiastowej naprawy. Przedmiot i zakres zamówienia oraz sposób jego realizacji zostały określone w zaproszeniu do negocjacji oraz przekazanych wraz z zaproszeniem załącznikach:
- Formularz Kosztorysu ofertowego,
- Specyfikacje techniczne,
- Projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „BUDROMOST-STARACHOWICE” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 290010189
7.3.4) Miejscowość: Wąchock
7.3.5) Kod pocztowy: 27-215
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-12-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 60885,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przy realizacji umowy Wykonawca zobowiązany jest spełniać wymóg określony w art. 68 ust. 3 ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 875, ze zm.), tj. łączny udział pojazdów elektrycznych lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym we flocie pojazdów samochodowych w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 1047, ze zm.) używanych przy wykonywaniu przedmiotu umowy musi wynosić co najmniej 10 %.| 2023-12-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |