Modernizacja budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (SOSW) w Lipkach Wielkich.
Powiat Gorzowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00551203
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00551203/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-14 08:39
- Lokalizacja
- Gorzów Wielkopolski, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e9873aca-771b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5992775852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00551203 z dnia 2023-12-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (SOSW) w Lipkach Wielkich.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Gorzowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967314
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pankiewicza 5-7
1.5.2.) Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-400
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 957330513
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatgorzowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatgorzowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e9873aca-771b-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego (SOSW) w Lipkach Wielkich.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9873aca-771b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00551203
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00468800
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRS.272.26.2023.TCz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3983739,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowę, przebudowę i remont istniejącego budynku ośrodka szkolno-wychowawczego w Lipkach Wielkich w gminie Santok, powiat gorzowski. Obiekt jest budynkiem wielofunkcyjnym:
Kategoria obiektu budowlanego: IX – BUDYNKI SZKOLNE; XI – BUDYNKI OPIEKI SPOŁECZNEJ I SOCJALNEJ; Symbol PKOB: 1130 internat i 1263 budynek szkoły. Zakres prac obejmuje:
Zakres zmian funkcjonalnych parteru:
• z sali jadanej wydziela się pomieszczenie stanowiące zaplecze szatniowe i umożliwiające dostęp do windy;
• przebudowuje się sanitariaty dla podopiecznych,
• pomieszczenie administracji zamienia się na zaplecze szatniowo-socjalne dla personelu kuchennego
Na I piętrze zlokalizowano pom. biurowe administracji obiektu oraz sale lekcyjne wraz z pomieszczeniem świetlicy
Zakres zmian funkcjonalnych I piętra:
• likwiduje się i 1 zespół umywalni wydzielając pom. sali lekcyjnej
• przebudowuje się zespół 2 umywalni tworząc zaplecze higieniczno-socjalne personelu technicznego, zespół sanitariatów dla podopiecznych wraz z toaletą dla niepełnosprawnych oraz pom. biurowe.
• Przebudowuje się pom. świetlicy i administracje dodając komunikację do windy
Na II piętrze zlokalizowano internat wraz z zapleczem higieniczno-sanitarnym, salami pobytu dziennego i sypialniami; na kondygnacji znajduje się również mieszkanie prywatne – poza zakresem opracowania
Zakres zmian funkcjonalnych II piętra:
• przebudowuje się pom. zaplecza technicznego oraz zespół umywalni tworząc dwa zespoły umywalni (damską i męską) oraz zaplecze dla opiekunów;
• przebudowuje się pokoje pobytu dziennego podopiecznych dodając komunikację do windy zewnętrznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Za wysoka cena najniższej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6506384,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10916823,54 PLN
| 2023-12-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |